AXA Sigorta Şikayet Kutusu

Axa Sigorta ile yaşadığınız sorunları burada yazabilirsiniz. Fakat Axa Sigorta’ya bir kuruluşlarında yaşadığınızı sorunu yazmak isterseniz bu kısıma yazınız. Fakat her türlü çabalarınızla bir sonuç elde edemediyseniz aşağıdaki kısımdan yaşadığınız sıkıntıları yazabilirsiniz. Yazdığınız şikayet mesajlarını sigorta kurumu hakkında araştırma yapanlara yön vereceğini unutmadan yazınız.

Axa Sigorta Şikayet Mesajlarınızı Aşağıdaki Kısımdan Yazabilirsiniz.

guest
48 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Tevfik cengiz
Tevfik cengiz
4 yıl önce

Yorum yok herseyde koca bir sifirsiniz

Tevfik cengiz
Tevfik cengiz
4 yıl önce

Kesinlikle islerini yapmıyorlar sahtekarlik yapıyorlar evrakta oynayıp hakliyi haksız gösteriyorlar bu sigortadan uzak durun benim kazama gelince 9904954 dosya nolu ben otobanda sol seritten 90_100 le gidiyorum adam geliyor kendi soluyla benim sağdan 150 160 vuruyor araç kontrolden çıkıp bariyerlere kafadan çarpıyor araç pert durumda ben sağlığima sukrediyorum bu kazaya sigorta olacak bu sirket benide hatalı gösteriyor evraklarla oynuyor ben üç is gününde itiraz etmem gerekiyormuş ama üç is günü geçtikten sonra beni bilgilendiriyor ki itiraz edemeyeyim tramere gönderiyor yüzde 50 bende hatalı cikiyorum düzenledikleri aptalca tutanakla şimdi bana derki tramerden geçmiş sen mahkemeye git böyle saçma sapan bir sigorta siz siz olun eşinize dostunuza söyleyin millet bunlar terbiyesiz ahlaksız biz sigortayı neden yaptiriyoruz bugunler için degilmi tevfik cengiz istanbul

0546 262 12 51

Tevfik cengiz
Tevfik cengiz
4 yıl önce

Sizin sigortaciliginiz Batsın sayfa gibi sizde husransiniz

FİLİZ OSKAY
FİLİZ OSKAY
4 yıl önce

çokkkk kötüsünüz size oln sinirimi kelimelerle bile anlatamıyorum düşünün o derecede kelimelerimi bile sizin için ziyan ettiğim için kendimden utanıyorum

E.başak
E.başak
5 yıl önce

Anlaşmalı oldukları şirketlerde Wv yoktu
Müşteri hizmetleri yerince yol gösterip sorun çözemiyor

Elif ozcan k.
Elif ozcan k.
5 yıl önce

Oyak bankasi satin aldiktan sonra daha kurumsal oldu sanki

kaya
kaya
5 yıl önce

slm ben antalyadan axa sigorta evime eşya sigortası yaptırdım üst kat komşum yukardan her pisliği yaptı banyo ve tuvaletten su akıntıları çis akıntısı büyük abdest anlatmakla bitmez sigorta şirketimizi aradık usta gönderdi usta 1600 tl masraf çıkardı pimapenler pis oldu dalap pis oldu kilit eksper ben sadece dolabın parasını öderim dedi o da 400 tl diğerlerini ödemem dedi bunu diyen oranın en yetkili kişisi oturduğu yerden fotoğraflara bakarak karar veriyo o kadar ustaya güvenmiyosanız kalkıp gidip kendiniz kontrol edeceksin sigorta şirketin le konuş dilekçe yaz onlar ödesin dedi durumu axa sigortaya anlattım seni başından sağmışlar dediler neyse axa sigortada kilit sigortadan kalçak yanı yok oda başından sağdı bizde ödiyemeyiz dediler bende kendi aracı şirketimi aradım durumu anlattım oda bana hak verdi yani birisinin ödemesi gerektiğini ama yapabilçeğim bir şey yok dedi bu nasıl bir firma 6 / 7 yıldır aynı firmadan sigorta yaptırıyom işinizi düzgün yapmıçaksanız kepenkleri kapatın işini ehliyle yapanlara bırakın al birini vur ötekini hesabı sistem güzel

yusuf aktaş
yusuf aktaş
6 yıl önce

9114574 dosya nolu hasarımı axa sigorta önce 37500 tl mutabakat sagladı fakat daha sonra 36000tl düştü gerğinin yapılmasını arz ederim 056321848441

Aksel AĞAN
Aksel AĞAN
10 yıl önce

Sayın Axa Sigorta yetkilisi,
28. 07.2011 tarihli 5954411 dosya no`lu ev hırsızlığı olayının mağduruyum.
Olay sonrası polis ifadesinin eksik, ya da yanıltıcı olduğunu ve bu ifadeye dayanarak dosyamın tarafınızdan reddedildiğini düşündüğüm için olayı kısaca yeniden anlatma gereğini duyuyorum.
Olay gecesi müstakil, bahçeli evimin ana giriş kapısını kilitleyerek, o gün İstanbul`dan gelen 7 misafirimle birlikte, akşam yemeğinden sonra saat 23.30 civarında çay bahçesine gittik. Evimin ana giriş kapısından ayrı, yan demir bahçe kapısı da kilitli idi. Bahçemden evime 7 mt kadar mesafede tali bir kapım daha var. Polis ifadesinde sık sık (!) adı geçen kilitli olmayan malum kapının ta kendisi… Bu kapı kilitli değildi, ama açık da değildi. Kapının dışında bir sineklik kapısı daha var ve ikisi de birlikte sıkıca örtülü idi. Saat 01.00 sularında eve döndüğümüzde hırsızlık olayının farkına vardık ve polis çağırdık. İfadem alındı ve o akşam yorgun argın gelen misafirlerimle birlikte saat sabahın 5`ìne kadar parmak izleri için karakolda sabahladık. Evim sigortalı diye güvenmiştim, polis beni korur diye güvenmiştim. Ben hiç kimseyi yanıltacak şekilde ifade vermedim, hiç aklıma bile gelmedi, üç kuruşuma tenezzül edileceği.. O panik ve telaşımla anlattıklarımdan polis sadece `KAPI KİLİTLİ DEGİL` nakaratını ifademin başına, ortasına, sonuna koyarak sigorta experini bilerek ve kasten yanıltmıştır.
Yaklaşık olay gününden 1 ay öncesine kadar sokağımızdaki iki büyük sokak aydınlatmasının sönmüş olan lambaları için TEDAŞ`a defalarca bildirim yaptığım halde olay gecesi de sokağımız kapkaranlıktı.
Ben şimdi kime nasıl güveneceğim? Polise mi, TEDAŞa mı, Sigorta Şirketinize mi???

Foça`da son zamanlarda artan hırsızlık olaylarından korktuğum için sigortalı olmuştum size. Daha yeni 3. taksidimi ödedim. Ne büyük hata… Emekli maaşı ile ayın sonunu zar zor getirebilen biri olarak boğazımdan kesip hayatımda ilk defa sigorta yaptırdım. Sanmıştım ki, kaybım olursa karşılanır. Güvenmiştim.. Yoksa şirketinize bağış yapacak gücüm yok benim..
Yanılmışım…
Siz güvenimi hiç hak etmiyormuşsunuz…
Meğer siz Axa Sigorta olarak emekli maaşlarına muhtaçmışsınız.. Oysa öte yandan çok büyük meblağları, her türlü yolunu bularak işinize geldiği gibi ödediğinizi de biliyorum..
Sigortalı olmak istediğimde -yani alacağınız olduğunda- sizlere gerek telefonda gerekse diğer her türlü kanaldan çok rahatlıkla ulaşabilirken, size ihtiyaç duyduğumda -yani vereceğiniz olduğunda- 1 saate yakın telefonda bekletiliyorum. Muhatabıma ulaşabilmek için kilometrelerce yol kat edercesine efor ve sinir harcıyorum.
Bu mudur sizin güvenceniz?

Defalarca aramamdan sonra bilmem kaçıncı pas ya da şutlanma sonucunda nihayet bir yetkiliye ulaşabildiğimde ise `DOSYAMIN REDDEDİLDİĞİNİ` öğrendim. Zahmette bulunulup bana yazılı ya da sözlü olarak hiçbir bilgi verilmedi.
Bu mudur müşteri memnuniyetiniz?

Aynı yetkiliden -nasıl bir yetki ise- yazılı olarak posta yoluyla reddedilme gerekçesini ağustos ayının ilk haftasında istediğim ve okey aldığım halde üzerinden iki koca hafta geçti ve hala ses seda yok…

Bu telefon konuşmasından hemen sonra 15 günlük bir yurtdışı seyahatim nedeni ile bu olay ile ilgilenmeyi ertelemiştim. Dün itibarı ile döndüm ve bu işin peşini bırakmamaya kararlıyım. Posta kutum boş. Bunu tarafınızdan yeni bir hakaret sayıyorum.
Bu mudur sizin saygınız?

Bana yapılan büyük bir haksızlıktır. Evimden çalınan 3 parça şey karşılığında talep ettiğim miktar 2500 TL kadar dişinizin bile kovuğuna girmeyecek bir miktardır. Sizden sadaka istemiyorum ben. Gerçeğinden fazla bir talebim de yoktur. SADECE HAKKIMI İSTİYORUM…

Şirketinizden ya da Emniyet`ten bir tanıdığım olsa herşey farklı olurdu, bunu da çok iyi biliyorum.
Bu mudur sizin adaletiniz?

Örtülü kapımın kilitli olmadığı bahanesi sizi haklı çıkarmaz. Kapımın camı kırılırsa rüzgarın bahaneniz olamayacağı gibi..
Evimin bütün kapıları örtülü ve kapalı idi. Sadece tali arka bahçe kapım sineklik kapısı ve demir bahçe kapım ile birlikte yine örtülü olduğu halde kilitli değildi. Yani ben hırsızı evime davet etmedim. Polis ifadesinde nerdeyse bunu söylüyor.
Kapım açık bile olsaydı güvendiğim bir sigorta şirketi bana şu kadarcık bir meblağı çok görmeyip hediye ederdi.
İlk başta şaşkın ve panikteydim, sağlıklı düşünemiyordum, ama şimdi durum farklı. Hakkımı alana dek sizinle uğraşacağım… Bu iş artık ufak bir hırsızlık olayının önüne geçti benim için. Size sigortalı olmakla ne büyük bir hata yaptığımı daha önce tavsiye ettiğim ve bana eden herkese ayrıntılı olarak anlatacağım.
Bu yazdıklarımı aynen Facebook`ta kopyalayarak işe başlıyorum. Profilimde blöf yapmadığımı görebilirsiniz. Aksel AĞAN profilimdir…Ayrıca internette bildiğim ve araştırıp bulacağım her foruma ve bütün çevreme bana yapılan bu haksızlık ve kabalığı anlatacağım. Tanıdığım gazeteci arkadaşlarımı da unutmayacağım. Eminim bana kulak vereceklerdir. Ve bunu peryodik olarak tekrarlayacağım. Kimbilir başka pek çok sigorta şirketi sizin kadar duyarsız değildir. Tercih için sanırım anlattıklarım etkili olacaktır.

Bitmedi…
İnanın ki blöf yapmıyorum. 3 gün içinde mailime cevap gelmediği takdirde ilk iş olarak Foça Tüketici Hakları Derneği`ne şikayet edeceğim sizi.

Vergisini düzenli olarak ödeyen bir Türk Vatandaşı olarak, kişi haklarım adına, tüketici haklarım adına başta Axa Sigorta olmak üzere beni mağdur eden Emniyet, TEDAŞ` dan da mahkeme kanalıyla şikayetçi olmayı hedefliyorum. Çok yakın hukukçu dostlarım sağolsun bana bu konuda yardıma hazırlar. İş mahkemeye intikal ederse psikolojik yıpranma bedelimi de fazladan talep edeceğim.
Lütfen insanları bu kadar saf yerine koymayınız. Asla blöf yapmıyorum.
Beni tek bir şey durdurabilir…
Sadece hakkım olanı istiyorum, ondan sonra siz yolunuza, ben yoluma…
Size 3 gün süre…
Bana telefonla ulaşmak isterseniz 0532 3737730

SİZE GÜVENME HATASI YAPAN `ESKİ`MAĞDUR MÜŞTERİNİZ….AKSEL AĞAN

DİNÇER MAHMUTOĞLU
DİNÇER MAHMUTOĞLU
11 yıl önce

5858558 numaralı hasar dosyasına istinaden itirazda bulundum ve beni önce ruci bölümüne bagladılar bir beyefendi ile konuştum fakat ilgili mercinin kendisi olmadıgını belirtti ve beni şikayet birimine yönlendirecegini ve arayacaklarını söyledi cok geçmeden YÜCE ZAT BİLİR KİŞİ UKALA ” ÖZLEM ERTAŞ ” (rucu biriminden) aradı önce normal başlayan konuşma hanımefendinin aldırmaz ukala tavırları yüzünden beni çıldırtacak seviyeye geldi ben diyorumki hanımefendi olay bu o diyorki muhattab ben degilim yazılı dilekçe ver ben diyorum ki bana şikayet biriminin arayacagını söylediler o diyorki ben rucu bölümüğnden aroıyorum yaaa allahınızı severseniz farklı milyonlarca insana derdimi anlatayım cıldırayım diyemi hep alakasız kişiler arıyor ….Her neyse YÜCE ZAT ÖZLEM hanıma diyorumki ben olay komisyona gitmeden neden sizin biriminiz olayla yakından ilgilenmedi diyorum takmış kafayı devlete onlar yaptı biz nasıl karsı cıkalım kardeşim TC. de devlet hata yapmazmı kii defalarca yapmııştır bunuda hukuk çözer ben buna itiraz etmiyorum fakat olay kurula gitmeden neden müdale edilmedi diyorum gidin dava acın diyor hatta bizide dava edin diyor şimdi gelde cıldırma bana efendim gecmiş olsun şöyle bir konuda aramışsınız şuraya yönlendireyim diyecegine bizide dava edin diyor yazıklar olsun bu yıla kadar bakın kaç aracım sizde sigortalı tek kazam yok ama güneş sigorta kadar olamadı özlem hnm orayı ne zaman arasam konu ne olursa olsun geçmiş olsun diyorlar sizin elemanınız muhakemelerini yitirmiş ben yıllardır tiyatro oyuncusuyum bir kişiye böyle ukalalık yapmadım fakat özlem hanım sanırım axa sigortanın sahibi ki bu denli konuşuyor diyeceği bu kadarmış efendim kapatıyormuş egerki ben müşteri isem siz telefonu kapatamazsınız eğitim vermedilermi tepeden mi indi bu özlem hanım beni dinlemek zorunda madem dinlemicek çözüm sunmayacak neden para ödüyorsunuz lütfen telefon konuşmalarını dinleyin dinleyin yaaa insanı yokuşa yormaktan başka hiç bir işe yaramayan bir siğorta görevlisi benim sigortalarımı iptal etmem sizi batırmaz lakin her daim bende bu olaydan yakın çevreme bahsedecegim nasıl memnun müşteri arkasından birçok müşteri getirirse memnun olmayanda bi o kadar götürür…Benim canım yanmış diyorumki diger araclarımın siğortasını dahil iptal edicem diyorum bana kalkmış edin edin diyor yaa insanlar birilerini sigortalamak için sıcakta sogukta sokaklarda ömür çürütsünler klimalı odada oturan özlem hnm da bi kelime ile iptal edin desin bilmiyorum takdir sizin bu kadar basit düşünüyorsanız veya bu kadar basit düşünen elemanı uyaramıyorsanız gerçekten yazık sigortalıcılığı bu şekildemi yeniden tanımlıyorsunuz konuya istinaden daha o kadar cok söylicek şey varki şuan sinirimden unuttum fakat unutmadan Yüce Zat ÖZLEM ERTAŞ’a son sözüm Bir sigortalısını aradıgında önce kazaya istinaden GEÇMİŞ OLSUN efendim demeyi ögrensin emin olsun ileride cok işine yarar..(EMİN OLSUN Kİ ÖZLEM HNM SOKAK ARASINDAKİ SİGORTA FİRMALARI DAHİL ONDAN DAHA SABIRLI MÜTEVAZI KİBAR ÇÖZÜM ODAKLI ÇALIŞIYOR koskoca genel müdürlükte göreve gelmiş ama olmamış olamamış biz yoksak oda yok ……….

SAYGILAR AXA AİLESİ

soner gündogdu
soner gündogdu
11 yıl önce

10hs 72 pilakalı aracımla kaza yaptım haklı oldugum halde size ait exsperinizin yanlış uygulaması ve yalan tutanagı yüzünden aracımın bazı parcaları sigortanız tarafından karşılanmadı exsperleriniz bu işlerden para hırsızlıgı yapıyor tamırcilerle anlaşmalı olarak calısıorlar zararımın karsılanmasını istiorum karsılanmadıgı taktırde sigortanız hakkında tanıdıgım bildigim herkeze her kuruma kötü reklamınızı sözlü olarak dagıtacagımı bilmenizi istedim 05412661082

valdes altıntaş
11 yıl önce

sigorta pazarlamacılarının detaylı bilgilendirmeden sahsıma sigorta yapmalrından şikayetçiyim istemedigim birşeyi bana direttirip karanböle getirip sigorta evraklarını imzattırdıgından iptalini istiyorum fakat iptal etmediler yetkili kişilerin bu sigorta kaydını iptal edip paramın iadesini istiyorum istem dışı bir kayıt olmuştur iptalini istiyorum.

hasan KESKİN
hasan KESKİN
11 yıl önce

ben 37443552 nolu poliçe sahibi 43 NC 890 plakalı araç sahibi hasan keskin. sorunum araçımın motor arıza lambası yanıyordu servis e götürdügümde bana kabloları fare kemirmiş dediler hemen 4441999 nolu telefonu aradım bana taman sıkıntı yok kasko kapsamına giriyo dediler. dosya açılsın servisten exper görsün dediler exper bu teminat dışı dediler ikilemde kaldım diyer sigorta şirketleriyle görüştüm kütahyada öderiz dediler ikilemde kaldım yardımcı olmanız açısından yazıyorum ben engelli bi vatandaşım arabamda özürlü plakalı diyer sigorta şirketlerin de olupta sizde olmayan veya olamayan sorun nedir tarafıma bilgi verilmesini rica ediyorum.yada bana bir yol gösterirseniz memnun olacagım şimdiden teşekürler.05362342663 telefon numaram

aliihsan.akdogan
aliihsan.akdogan
11 yıl önce

ben axa oyak hasarlı oto pazarı üyesiydim 2005 model bir hyundaıa aldım noter satışınıda aldım ruhsat parasını noter zaten alıyor ben beşiktaş şube ikinci kere ruhsat parası istedi bende haliyle neden iki kere ayni parayı vereyim dedim arkada axa oyak yetkilisi oturuyormuş bana geldi dalaştı bedava araba alıyorsunuz zaten dedi ve hakaret etti ismi öndermiş bu kişi benim üyeligimi iptal ettirdi ve bende sonra babamın adına üye oldum üyeliginiz başarıyla sonuçlanmıştır dedi ve sayfayı açmadılar şirketten atalay isminde birisi babama telefon açmış siz aliihsan akdogan nın babasımısınız demiş gidin paranızı alın sizi üye edemiyoruz demiş ben telefon açtım atalay denilen kişiyle görüştüm banada burası kurumsal şirket diyor ama böyle kurumsal şirkette çalışanlar insanlarla şahsi karez uyguluyor bu atalay denilen kişinin böyle birşeye hakkı varmı babasının şirketimi ben yasal takiplere başladım bakalım babasının şirketimi böyle bir şeye hakkı varmı

Didem
Didem
11 yıl önce

Siz her yerde sigorta şirketinizi övmek yerine önce Ege Bölgesi Hasar Departmanında çalışan arkadaşlara konuşma uslubu ile ilgili olarak eğitim verin o insanlara oturdukları sandalyenin onları özel insan yapmadığını kimseye ukalalık yapayacaklarını öğretin yıllardır aşamadığınız en önemli sorun bu sizin hep aynı terbiyesiz insnlarla çalışıyorsunuz ve bu şikayetlere karşılık onlara yaptığın tek şey küçük bir uyarı biraz daha özen gösretin artık.

kaan demir
kaan demir
11 yıl önce

opel astra aldım hemen dubai group sigorta yaptırdım yolda seyir halindeyken kırmızı ışıkta durdum ve belediyenin su kamyonu arkadan çarptı. 2 kazamda ben %100 kusurluydum masraf 3 milyarı geçmedi 3 kazam ise yeşil ışıkta geçmene rağmen kırmızı ışıktan gelen araç ön tamponuma vurdu trafik çağırdık tutanak tutmadı kaskonuz var öder dedi. 3 kazamdan sonra kaskom ploçemi iptal etti tek taraflı benim bir gün sonra haberim oldu. Şimdi türkiyede ne kadar iyi araç kullansanda kaza ihtimali çok yüksek olan bu ülke ve bizler bunun için kasko yaptırıyoruz ama kaskoya göre göz göre kaza yapıyoruzki iptal edebiliyor tek taraflı şimdi arkadaşlar biz kaza riskini göz önüne aldığımız için kasko yapıyoruz. aracımızı korumamıza rağmen kaza riski herzman göz önünde madem bu tür sigorta şirketi araca 1 yıl boyunca koruyamıyorsa niye kasko şirketi açıyor anlamadım bütün dolandırıcı şirketi hep türkiyede kaza yapmıyan müşteri istiyor soruyorum size hiçmi kaza yaşamadınız. benim önerim herkes kasko şirketini mahkameye versin yasalar korusun bizim hakkımızı ki ben öyle yapacam yarın ilk işim şikayet etmek mahkemeye güveniyorum

halil saykal
halil saykal
11 yıl önce

5304828 nolu dosyanın gereginin yapılmaması ve maduriyetimin giderilmesini istiyorum experin sigorta şirketine dönmediği söyleniyor

halil saykal
halil saykal
11 yıl önce

01/09/2010 tarihinde axa sigortalı bir araç bana arkdn çarptı ve cok sık ve agır ilerliyen iftar trfignde bende kayarak öndeki araça çarptım arkamdaki arba jipti ve pek hasarı yoktu gitmek istedi onümdekide bişi olmadıgını gitmek istegini söyledi ve ben arkdkini ikna etmye çalışırken ondeki arac olay yerinden uzaklaştı polis çagırdım ve polis aranızda halletmelisiniz çünkü araç yollammız uzun sürerdedir ve arkadki araçla tutanak tutttuk ve tutanakta da anlattığım herşeyi anlaşılır bir şekilde yazdık ve cok acık olarak madurdum ve sisgorta şirketin experi aracın hasarının karsılanamayacagını söyledi araç plakam 67 zh 984 adına 02/09/2010 tarihinde dosya açtırdık… maduriyetimin hakkım olarak giderilmesini istiyorum… ve komik ama inanırmısınız kaza yaptıgım yola ondeki aracı (yani olay yerinden uzaklasan arcı anltan bi kagıt bastırdım ve bundan 100 e yakın fotokobi astım ve habr bekliyorum) bana yapabilecegim bi yol gösterirseniz sevinirim mahkemelerde zamn harcamak istemiyorum..

Trafik Mağdurları Derneği
Trafik Mağdurları Derneği
12 yıl önce

DEĞERLİ ARKADAŞLAR ,BİLDİĞİNİZ GİBİ ÜLKEMİZDE HER YIL ONBİNLERCE KİŞİ TRAFİK TERÖNÜNDEN ÖTÜRÜ HAYATINI YİTİRMEKTE BİNLARCESİDE BAĞLI SEBEPLERDEN SAKAT KALMAKTADIR ,MEYDANA GELEN KAZALARDA EN BAŞLICA FAKTÖRÜN İNSAN OLDUĞUNU UNUTMAYALIM ,LÜTFEN KENDİNİZ VE SEVDİKLERİNİZ İÇİN TRAFİKTE BİRAZ DAHA DİKKAT. …
KARAYOLLARI TRaFİK KAZANUNU HÜKÜMLERİ GEREĞİ SİGORTA ŞİRKETLERİ EVRAK TAHSİSİ SONRASINDA EN GEC 7 İŞ GÜNÜ İÇİNDE MAĞDUR KİŞİNİN HAK ETTİĞİ TAZMİNATI ÖDEMEK ZORUNDA ,ANCAK SİGORTA ŞİRKETLERİ KEYFİ DAVRANIŞ SERGİLEYİP MAĞDUR KİŞİLERİ DAHA COK MAGDUR ETMEKTE ..BU KONUDA BİZLERDE ÜZERİMİZE DÜŞENİ YAPALIM VE BİLGİ EDİNME KANUNU HAKKIMIZI KULLANIP BAŞBAKANLIK KANALIYLA KANUNDA YAPTIRIM HAKKIMIZI KULLANALIM VERECEĞİM ADRESLERDEN KONUYLA İLGİLİ BİLGİ ALA BİLİR GEREKLİ ŞİKAYETLERİNİZİ İLETE BİLİRSİNİZ .ŞİMDİDEN HEPİNİZE KAZASIZ MUTLU YARINLAR DİLERİM
TRAFİK KAZASI MAĞDURLARI YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ GENEL BAŞKAN YRD VOLKAN ACAR

BAŞ BAKANLIK ŞİKAYET: http://www.basbakanlik.gov.tr/Forms/Bim … Entry.aspx
BAŞKANLIK RESMİ SİTE ADRESİMİZ . http://www.trafikkazasimagdurlari.org
http://www.trafikmagdurlari.com

esra_goky@hotmail.com
12 yıl önce

Bende şirketimin araçlarını tam axaoyak a kasko yaptıracaktım iyiki bu yazıları okudum vazgeçtim ,axa oyak olan diğer araçlarımında kaskosunu iptal etiricem sanırım HDİ en dürüstü bunların içinde.Avucunu yalasın axaoyak bundan sonra .

memet
memet
12 yıl önce

edirne algurlar hundai servisın kurtarıcısı araba carp tı ve oan kaza tutanagı tuttuktan son raa evreklarının eksık oldugunu ögrendık ve leden öedemeyi yapıcaklarını söylıyerek bızde guvenerek saldık kuratarıcı söförünü.ve 40 gundür hala paramı yolamadılar bu böyle bır sırket yaparsa artık anlayın nasıl iş döduruyolar nasıl iş aglakı nasıl bı servıscılık anlamıyom sırket sahıbıne haberı yook belkı ama ılgılenmesını ıstıyorum ve butun o gunku belgeleri hala elımde ispat ederım gerklı mercıhlere

memet
memet
12 yıl önce

algurların kurtarıcısı araba vurdu ve vuran aracın sigortası yoktu ve bız elden ödeme yapmaya kara verıldı ama 4o gün oldu paramı ödemıyolar bu nasıl bı sırket anlayısı nasıl bı sırket ağlakı anlamıyom

FAHRİ OLGUN
FAHRİ OLGUN
12 yıl önce

34 UN 6031 PLAKALI ARACIMA MITSİBUSHİ L 200 MARKALI KAMYONET GAZİOSMANPAŞA MEYDANINA YAKIN YERDE 3 VEYA 4 AY ÖNCE ARKADAN HAFİFÇE ÇARPMA SONUCU ARACIMIN ARKA TANPONU HASAR GÖRDÜ ÇARPAN KİŞİ ÇARPMA ANINDA KAÇTIĞINDAN POLİS ZORUYLA KARAKOLA ÇAĞRILARAK KARŞILIKLI G.O.PAŞA EMNİYET MÜD. ÖNÜNDE POLİS NEZARETİNDE KARŞILIKLI TUTANAK TUTTUK BU SIRADA TUTANAĞI BAŞKA KİŞİLER DOLDURDUĞUNDAN KROKİYİ TAM VE DÜZĞÜN ŞEKİLDE RESİM EDEMEDİĞİ İÇİN HASAR İHBARIMIZI AKSA OYAK ŞİRKETİ KABUL ETMEDİ. BENİ AYLARDIR UĞRAŞTIRIYOR ARACIMIN ARKA TANPONUNDA HAFİF VURUK VE BOYA HASARLI ŞEKİLDE HALEN TRAFİKTE GEZİYORUM. HANGİ KAPIYI ÇALDIYSAM AKSA OYAK TUTANAĞI KABUL ETMİYOR MAĞDUR OLDUM YAKLAŞIK 300 TL LİK HASAR ÖYLECE DURUYOR NE YAPMALI NEREYE ŞİKAYET ETMELİYİM. SAYGILARIMLA…
0505 330 36 95 ACİL OLARAK CEVAP BEKLİYORUM…

hasan kılınç
hasan kılınç
12 yıl önce

ya mini onarım için vaadiniz var ama anlaşmalı yeriniz yok ben urfada ikamet ediyorum toyota marka aracım var onarımdan faydalanamıyorum aboneliğimi en kısa zamanda iptal ettireceğim kasko yaparken bunlar söylenmiyor kaskoya bol vaatler yazılmış ama içrat yok

fertay
12 yıl önce

hakkari yüksekova selahattin donat arabası yakıldı sebebi nedir sebebiyakışı arabası arzlı olduğundandır incelensin fites geriye atmıyordu masrafı fazla kabarık olduğundan imiydi incelensin kendisi yakmış olabir ? kanıt 3 arkadaştavar incelensin

harun
harun
12 yıl önce

Allah belanızı versin önce.Yanan arabamın parasını acenta diye teminat alıp belge verdiniz kişiler ve sizin yüzünüzden alamadım Bu arada çeriler sigorta bahcelievler/İstanbul adresinde acenta diye geciyor.Sakın uzak durun

büşra
12 yıl önce

sizi gidi şerefsizler

büşra
12 yıl önce

biz babamla dün yani 5 aralık 2009 da arabamızı vosvogen servisine götürdük çünkü arabamızı kaldırıma çarptık lastik patladı ve arabamızın bir yeri çizildi çizilen yerinin kaskonunun karşılamadığını öğrendik o zaman kasko hiçbir işe yaramassa neden para verip yaptırdıkk ki yani [bu olay izmir ilinin eski foça ilçesinde yaşandı kaldırıma çıkma olayı]

büşra
12 yıl önce

sakın bu şerefsizlere inanmayın eğer yaptıracaksanızda [arabanıza] her şeyini eklettirin yoksa madur durumda kalan siz olursunuz [tabi bizde madur durumda kaldık ]

emin başyiğit
emin başyiğit
12 yıl önce

axa oyak sigortadan aracım koskoluydu ve aracım filoryada kaza yaptı 15 7 2009 tarihinde ve bugün tarih 2 12 2009 tarihi ve ben hala inceleme adı altında oyalama taktiğiile karşı karşıyayım tatmin edici bir cevapta alamıyorum bu üçüncü şikayet yazım önceki şikayetlerim sayfadan silindi sigorta yaptıracak arkadaşlarsağlam sigorta şirketi araştırarak bulup sigorta yaptırın kesinlikle axa oyak sigortaya yaptırmayın benim durumuma düşmeyin

emin başyiğit
05325221039 02.12.2009

emin başyiğit
emin başyiğit
12 yıl önce

aracım axsa oyaktan koskoluydu ve aracım kaza yaptı 15 07 2009 tarihinde ve bugünün tarihi 02 12 2009 hala sonuç alamadım 141 gün oldu dün yine yazmıştım yazım hoşlarına gitmemiş olacakki kaldırmışlar sonuç alıncaya kadar hergün yazmaya devam ediceğim axa sigortanın büyük bir sigorta şirketi olduğunu sanıyordum dosyanız incelemede diyerek sallıyorlar 141 günde inceleme bitmezmi kaza yerine polis gelmiş rapor tutmuş kendikafalarına göre mahkeme kurmuş gibi davranıyorlar araçlarını sigorta yaptıracak arkadaşlar araştırıp iyi bir sigota şirketine yaptırsınlar ve asla firma ismine aldanmasınlar.

EMİN BAŞYİĞİT
05325221039

emin başyiğit
emin başyiğit
12 yıl önce

axsa sigortadan aracımı kosko yaptırdım ve 15.07.2009 tarihinde aracım filoryada kaza yaparak maddi hasar oluştu ve incele adı altında ödeme yapmamak için salılıyorlar sigorta yaparken parayı peşin alıyorlar ödeme yapmayınca sigorta iptal ediliyorbugün ayın01.12.2009 tam 140 gün oldu ve hiç tatmin edici bir cevap alamıyorum sallama işinden başka birşey değil sigorta yaptırırken sigorta şirketini iyi seçin arkadaşlar isme veya firma adına aldanmayın.

umut uğur
umut uğur
12 yıl önce

Haziran 2009′da algularlar(edirne) bayinden gets marka otomobil aldımve axa sigortadan kasko polişçesi yaptırdım.Eylül başında balıkesirde kaza yaptım.ordaki hyundai servisi olan eraslan otomotive gittim. exper geldi olur verdi ve otomobilim yapıldı. yaklaşık 15 gün sonra bize para ödemiyorlar diye aramaya başladılar. algurlar ile axa arasındaki alıcak-vericek davasından benim kaza raporumu yok ettiler.hala paralarını axa sigorta ödemiyor. bakırköy axa genel müdürlüğünde yahya diye biri var bize iş bankası ekstrenizi fakslayın dedi. 2 kez faksladım faks gelmiyormuş.yalan atıyo ve beni mağdur duruma düşürüyor.benim mağduriyetimin giderilmesini rica ediyorum

umut ugur
umut ugur
12 yıl önce

Haziran 2009’da algularlar(edirne)

muharrem kurnaz
12 yıl önce

aracımla kaza yaptım tek taraflı şuanda madurum aracımı servise götürdüm 4 gündür onay bekliyorum.1.günde onay verilecegi sölendi 4 gündür neden bekletildigimi
bitürlü kimse açıklamıyor şu anda yaptıgım işte zarara ugruyorum en kısa zamanda bu konuyla ilgilenmez ise yargı yoluna baş vurucam

kaya şahin
kaya şahin
12 yıl önce

yaklaşık altı yıldır kasko yaptırıyorum trafik sigortası yaptırıyorum. Basit bir hasarım oldu 150 tl lik. Sigortacım hemen yaptır bir iki günde para hesabında olur dedi. altı ay geçti. enson 15 gün önce hesapnumarası bekliyoruz dediler. yıllardır kendilerine para aktardığım hesap numarasını bulamamışlar. insanı salak yerine bari koymayın. o parayı almasamda olur ama her ortamda anlatıyorum. sözleşmenin bitmesini sabırsızlıkla bekliyorum çünkü ciddi bir kaza ile karşılaşsak bunlarla uğraşmaya ömrümüz yetmez.

Fevzettin
Fevzettin
12 yıl önce

2006 model ww caddy marka aracım var ve 2006 yılından beri de axaoyak’tan kasko yaptırmaktayım. 19 Temmuz 2009 tarihinde Sivas’a akraba düğünü maksadıyla gittim. Trafik sigortamın süresinin geçtiğini bildiğimden Sivas’ta bulunan yetkili acentenize trafik sigortası yaptırmak maksadıyla 20 Temmuz 2009 tarihinde gittim ve trafik sigortamı yaptırdım. Acentede bulunan gence “Kaskom Ağustos ayında dolacak fiyat çıkartırmısın” dedim (Kaskomun Ağustos ayında dolduğunu zannediyordum) acente yetkilisi genç bana kaskomun 13 gün önce dolduğunu söyledi bende kasko poliçemi 500 tl peşin vererek tekrar yeniledim. (bu konuşmayı acente görevliside doğrulayacaktır.)

Eski poliçemi Tatvan/Bitlis’te bulunan ozi acenteliğinde yaptırmıştım. Normalde poliçem dolmadan beni ararlardı. Daha sonra yaptığım araştırmada cep numaramın değişmesi sebiyle bana ulaşamadıklarını öğrendim.

21 Temmuz 2009 tarihinde Sivas’tan Malatya’ya dönerken Kangal ilçesi ile Hekimhan ilçesi arasında önüme fırlayan köpeğe çarptım. Aracımın sağ ön tamponunda ve çamurluğunda hafif hasar meydana geldi. Gece geç saat olduğundan ve aracımın yürümesine engel bir hasar olmadığından devam ederek Malatya’ya geldim. Sabah Malatya’da bulunan WW Servisine gittim. Servis yetkilisi bana poliçenizde 13 günlük ara olması sıkıntı olabilir dedi fakat ben arabamı ilk aldığım günden buyana 4 yıldır axaoyak’tan kasko yaptırıyorum sıkıntı çıkacağını zannetmiyorum kaldı ki doğruyu söylüyorum köpeğin tüyleri bile tamponun üzerinde duruyor, eski bir kaza değil tamponun yeni kırıldığı apaçık ortada diyerek beyan doldurdum.
Aracım aynı gün yani çarşamba günün akşamı Adana bölgeye bağlı exper tarafından görüldü ve fotoğrafları çekildi.
Aracım altı gün süreyle WW servisinde Axaoyak’tan haber bekliyordu. Servis danışmanı Mehmet KARCI tarafından axaoyak’ın aracımın hasarını karşılamadığını hasarı benim ödemem gerektiği konusunda telefon aldım. Sebebini sorduğumda bana experin kendisini aradığını ve hasarı araç sahibinden karşılayın dediğini öğrendim.
Derhal 0 212 444 19 99 numaralı hattınızı aradım durum hakkında bilgi istedim. Bana sistemde exper raporu bekleniyor diye yazıyor dediler durumu anlatınca bölgeye mail atıyoruz yarım saat içinde size dönerler dediler fakat dönüp bilgi veren olmadı sadece experle görüşün dendi, müteakiben iki kez daha aradım yine cevap alamadım. Bu görüşmelerimiz kalite sistemi gereği axaoyak sisteminde kayıtlıdır.
Adana bölgeye bağlı experi aradım kendisi bana bölgede Cemal Beyle görüşün ben aracıyım dedi.
Adana bölgeyi Cemal beyle görüşmek maksadıyla 0 322 4571965 numaradan altı kez aradım sekreter bana sürekli olarak Cemal beyin bana döneceğini söylemesine rağmen hiç kimse aramadı. Yaptığım bu görüşmelerde kalite sistemi gereği axaoyak sisteminde kayıtlıdır. Aradan bir ay geçmesine rağmen hasar dosyam sürekli olarak exper raporu bekliyomuş. Oysa exper ile görüşmemde bana dosyayı araca baktıktan iki gün sonra adana bölgedeki cemal denilen şahsa teslim ettiğini söyledi. Sürekli olarak aramam ve araya başkalarını sokarak exper raporunu istanbula getirtebildim. Şimdi de hasar dosyamın kapatıldığını hasarın karşılanmayacağını öğrendim tabi bunuda araya başkalarını koyarak öğreniyorum. Axa oyaktan beni bir Allahın kulu aramıyor. Halada bekliyorum kimse aramıyor.
Bu anlatıklarıma bir kişi de çıksın yalan desin. Acente görevlisi, Exper, Servis görevlisi Mehmet KARCI, Ozi Tatvan acentesinde Emrah bir tanesi yalan desin. Mehmet KARCI bana Abi sıkıntı çıkarabilirler dedi. Adam haklıymış. Ama hata benim dürüst olmayıp gidip iki-üç ay sonra gelmek lazımmış. Memlekette dürüstlük para etmiyor. Aracım kaskolu diyede güvenmemek lazımmış işte 4 yıllık kasko şirketiniz sizi böyle yüzüstü bırakabiliyor ve halada aramıyor.

Fevzettin ÇİFTÇİ
0 532 341 05 52
fevzettinciftci@hotmail.com

YAŞAR KÖSE
YAŞAR KÖSE
13 yıl önce

4579547 dosya nolu aracın hakedişlerini yerine getirdim.21 01 2009 tarihinden beri aracımın hasarını alamıyorum.bana dönmeleri için çok müracat yazdım.ama tenezzül edip dönülmüyor.sanırım üst makamların bu konuda haberdar olmalarıda engelleniyor.bu şekilde axa oyak policesi üretmemiz beklenmesin.axa sigortayı protesto ediyoruz.axa yı her platformda layıkıyle tanıtacağız.onlar buna layıkki bu kadar şikayete cevap vermiyorlar.insan iflasmı ettiklerini düşünebiliyor.aman dikkkkkkkkkkkkkkkat

kemal topcu
kemal topcu
13 yıl önce

AXA SİGORTAYA İNANMAYIN ARKADAŞLAR HARAM ZIKKIM OLSUN SİZE VERDİĞİM HAYAT SİGORTASI PRİMLERİ..

kemal topcu
kemal topcu
13 yıl önce

ben axa sigortanın hayat sigortasına üye oldum.sigorta kapsamında 3.senemi doldurdum ve çıkmak istedim.müşteri hizmetleriyle yapmış olduğum görüşmede size şu ana kadar tl hesabı olarak yaklaşık 4500 tl yatırmışım sigortadan çıkmam halinde elime 3 sene sonunda 3000 tl para geçebileceği söylendi.bu kadar komik bir rakam olabilirmi hani kar payı? hiçmi değerlenmedi bu para benim param zamanla pul olmuş.ya size ödediğim anaparayı bile alamıyorum.axa sigortaya yazıklar olsun haram olsun size verdiğim paralar.hakkımı yasal olarak medya kanalıyla olarak bütün ortamlarda arayacağım.EN KÖTÜ ŞEKİLDE REKLAMINIZI YAPIP SİGORTANIZA ÜYE ARKADAŞLARIMIDA ÇIKMALARI KONUSUNDA UYARACAĞIM.YAZIKLAR OLSUN SİZE….

HALUK AKKUS
HALUK AKKUS
13 yıl önce

SELAMLAR AXA SİGORTA KADAR NEFRET ETTIGIM BIR SIRKET OLMADI MOTORSIKLET KASKOMU AXA OYAK A YAPTIRDIM 3 CU KAZAM OLDUGU ICIN 8500 YTL LIK HASARA ADAMLAR BANA 2000 TL VERELİM AL MOTORSIKLETINI YAPTIR DIYORRLAR

BURADA TUM KASKO VE HARICI SIGORTA YAPTIRACAKLARA SESLENIYORUMMM

SIGORTA SINI AXA SİGORTA YA YAPTIRACAKLAR KESINLIKLE MAGDUR KALACAKLARDIR BENIM GIBI

AMA MERAK ETMESINLER MAHKEMEYE VERIYORUMM

dursun süleymanoğlu
dursun süleymanoğlu
13 yıl önce

police numaramı şuan bilmiyorum umarım yazmadıgımda da bu msj alırsınız ve dikkate deger bulursunuz
34 TS 2005 plakalı aracımla 22 aralık 2008 de kastamonu tosyada kaza yaptım 24 ündede sigortaya evrakları verdim
o zamandan bu zamana sonuçlanmadı halen dosyam
bu hafta içinde bana ödeme yapılacagına dair aradıgımda bilgi verildi aracımla alakalı vekalet vermem icin bi müşavirlik bürosuna yönlendrildim
lakin sorun şuki kaskom 36 500 ytl den aracın ikinci el değeri de 35 milyar lakin hükümetin yaptıgı kdv ve ötv indiriminden dolayı bu fiyatlar düştü kasko neden bu kadar zamandır ödeme için bekledi fiyatlar düşünce neden hemen ödeme yapmaya çalışıyor?bumudur müşteri memnunuyeti ben internetten tüm bulabildiğim sitelerde axa yı şikayet ve bloğlarda bu durumunu yazıcagım ve çevremdeki herkese aile dostlarımıza arkadaşlarıma üniversitede tüm öğrenci çevreme ve tüm tanıdıklarıma axa nın ne kadar ilgisiz ne kadar alkasız müşterisine karşı ne kadar menfatii düşenen bi firma oldugunu anlatıp kesinlikle axa dan sigorta ve benzeri hiçbir sigorta işlemleri yapmaması konusunda bilgilendiricegim ve bu durumuda mahkemeye taşıyacagım 3 ay beni bekletip araç fiyatlarıda düşünce hemen ödemeyi yapmak için fırsat bekleyen axa yı kınıyorum ve bir daha asla axa kelimesini telafuz etmeyeceğimi bildiririm
umarım dikkate alırsınız

tolga özbek
tolga özbek
13 yıl önce

4606423 nolu dosyam axa oyak tarafından açıldı aracımın tamir olma aşamasında çıkma parçalar takacaklarını söylediler orjinal sıfır talep ettiğimde pert olacağını piyasa değerinin yarısını teklif etmekler tehdit ettiler nasıl yani ya aracımı yarı fiyatına onlara vericem yada onlar çıkma parça kullanıcaklar olay bu mu? sigorta bumu? güvence bumu?

BÜNYAMİN BİLA
BÜNYAMİN BİLA
13 yıl önce

AXA SİGORTA MÜDÜRLÜĞÜNE

Ben halen Yüksekova İlçe Jandarma Komutanlığı 3 üncü Jandarma Trafik Timinde Trafik tim elemanı olarak görev yapmaktayım.Aynı zamanda 8274242 nolu oyak üyesiyim.Yüksekova ilçesinde eski adı ile oyakbank olmadığı için Bursa ili Fomara Şubesinden 28.08.2007 tarihinde otomobil kredisi kullandım ve o zaman aracımın kasko işlemlerini Oyakbank aracılığı ile (Müşteri no: 7132525, Acente : 7788, Poliçe no:15685519 Başlangıç Tarihi: 28.08.2007-Bitiş Tarihi:28.08.2008 )Axa Oyak şirketine yaptırdım. Aracımın kasko poliçesi bitiş tarihi olan 28.08.2008 tarihinden yaklaşık bir ay önce Bursa İngbank Fomara şubesine giderek izinli olarak geldiğimi ve kasko poliçemin 28.08.2008 tarihinde biteceğini poliçemi yenilemek için ne kadar ücret ödeyeceğimi sordum bilgisayardan bilgilerimi kontrol ederek şu an poliçe bitimine1 aydan fazla süre olduğu için hesaplanamayacagını söylediler.Ama biz yardımcı oluruz dediler.Bende o zaman benim tekrar gelemeyeceğimi söyledim kendileride bana poliçe bitiş tarihine yakın biz düzenler sizden onay alırız dediler ve ben oradan ayrıldım.Sonra görev yerim olan Yüksekova’ya tekrar döndüm.Aynı tarihli olarak aracımın Karayolları mali zorunluluk sigortasıda bittiği için yaptırmak için Yüksekova’da bulunan tek Axa sigorta acentesine gittim ve trafik sigortamı burada yaptırdım.Birde Kasko poliçemi hesaplamasını söyledim ancak kasko Poliçemin Bursa İngbank tarafından yapılmış gözüktüğünü ve bilgisayara giriş yapılamadığını bana söylediler.Bende herhalde dedim izinde iken zaten görüşmüştük onaya gerek duymadılar herhalde direk kredi kartımdan geçtiler diye düşündüm, onun içinde bir yeri arayıp sorma gereği duymadım.Kredi kartımın hesap ektresi bir ay sonra geldiğinde sigorta ücretinin alınmadığımı gördüm ve hesap kesim tarihinden sonra hesaptan aldıklarını düşündüm ondan gözükmüyordur dedim.Bu arada ikinci ektre geldi ve onda da sigorta ücretinin kesilmediğini gördüm ve direk Bursa Fomara İngbank şubesini aradım ve durumu anlattım.Biz sana döneceğiz dediler ve beni tekrar aradılar.Benim kasko policemin yapıldığını ancak olur onayının tarafımdan alınamadığından poliçenin iptal edildiğini söylediler.Bu nedenle poliçede indirim olmayacağını ve ilk poliçemdeki fiata yakın bir hesap çıkacağını bana ilettiler.Bende bana haber verilmez ise kasko poliçemin yapıldığından nasıl haberimin olacağını söyledim.Burada müşteri mağduriyeti olduğunu ifade ettim ve beni haklı çıkardılar.Banka yetkilileri Axa Sigorta yetkilisi ile görüşerek durumu anlattılar ve aracımın fotoğrafını göndermem halinde kasko yapılacagını ve 602 TL olarak ve 6 Taksit şeklinde yapılacağını bana dediler.Bende tamam dedim ve aracımın fotoğrafını çekerek İngbank Şb. gönderdim.Teknik incelemeden sonra kasko policesinin düzenleneceğini öğrendikten sonra banka görevlisine kasko tarinden 2 ay geçtiğini geçen zaman için kasko ücreti ödemek istemediğimi ilettim o da bana geriye dönük tarihli zaten olamayacagını güncel olacağını bana söyledi ve Poliçe düzenlendi.Banka Yetkilisinden bana poliçenin adresime gönderilmesini istedim ve açık adresimi verdim.Kasko poliçesi adresime geldiğinde poliçeyi incelediğimde Müşteri no: 7132525 Acente : 7888 Poliçe no: 21311225 Başlangıç Tarihi :28.08.2008 Bitiş tarihi :28.08.2009 olarak yazdığını ancak Poliçeyi düzenleme tarihihin 31.10.2008 olduğunu yani poliçe başlangıcının 2 Ay öncesine atıldığını gördüm.Burada mağdur edilmişken hemde kendimin arayarak kasko poliçemin yapılmadığını söylemem birde poliçe tarihinin 2 ay öncesine atılmasını ayrıca tarih konusunda bana verilen bilgi ile poliçedeki tarihin uyuşmamasını hayretle karşıladım.Bu durumun güvendiğim bir banka ve sigorta şirketi tarafından yapılmasını üzülerek tasvip ediyorum.Yaklaşık olarak 10 yıl gibi bir zamandır Jandarma trafik görevi yapmaktayım ve sayısını bilmediğim kadar trafik kazasına baktım.Şu ana kadarda birçok eksper ve sigorta yetkilisi ilede görüşmelerimiz oldu.Ben herşeyden önemlisi bir müşteri olarak yapılan aksaklığın giderilmesini ve müşteri memnuniyetinin sağlanmasını bilgilerinize arz ederim.

BÜNYAMİN BİLA
İLÇE JANDARMA KOMUTANLIĞI 3.JANDARMA TİMİ YÜKSEKOVA/HAKKARİ

TEL:0505 347 9808

aykut dağer
aykut dağer
13 yıl önce

kesinlikle axa sigortayı tavsiye etmiyorum. aracımı ağır hasarlı dereceye çıkardılar. tam beş aydır paramı almak için uğraşıyorum. bütün belgelerimi tam olarak teslim etmeme rağmen bu belge yalnış bu belge elimize ulaşmadı, halen işlemde olduğunu söylüyolar vs. ve ben aracımla ağustos ayında kaza yapıp ağır hasarlıya çıkmasına rağmen kullanmadığım bir araç için 2009 vergisinide ödemek zorunda kaldım. bankadan gelen evraklar da sorun var dediler banka yetkilisiyle görüştüm ve üç tane daha müşterilerini bu şekilde oyaladıklarını söylediler.axa yı şikayet hattına bildirdim durumu fakat sadece müşteri temsilcisine mail atmakla kalıyorlar. bir haftaya kadar da bi netice çıkmazsa hakkımı kanuni yoldan arıcam.ben bu zamana kadar hiç bir firmadan bu kadar nefret etmedim. lanet olsun axa sigorta ve çalışanlarına ne diyim allahınızdan bulun

taner tanışan
taner tanışan
13 yıl önce

aracıma axa sigortalı bir araç çarpmıştır.tarafıma 4473583 nolu hsar dosyası açyılar ve aracımdaki hasarı karayolları mali mesuliyet sigortası kapsamı olan meblagı tarafıma hiç bir gerekçe göstermeden ödemediler.sözlü olarak kendi müşterileri ile olan sorunlardan dolayı tarafıma ödeme yapamadıklarını söylediler.hani bu AXA SİGORTA tv reklamlarında vs en iyi bu sigorta işini biz yapıyoruz diyorlarya hepsi yalan beni magdur ettiler sizleride magdur etmesin.sakın bu sigorta şirketinden poliçe kestirmeyin.

nevzat on
13 yıl önce

daa size diyecekk bişeyyy bulamıyorumm gönüll hanımm delilenn ardadaşımızz yanii bizimm dosyaa sorumlumuz benaa yukardann buu fiyatt geldii diyorr madenn buu aracınn ekspertizz fitatınıı belirliyen lerr buu kadar bilgilii yeneticii olmuşlarr banaa 15000 ytl 2005 magane ıı dizell bulsun larr versilermişş nee diyee bizii dött aydırr madurr ediyorlar bizz paraa felan istemedikk sadee bizimm aracımızınn emsalin dee araçç istedikkk cokk muu şeyy istedikkk mademm yapamıyorsunuzz nee diyee bizden 1718 ytl paraa alarakk bizimm arabamızaa koskoo yaptınızz benn buu arabayıı ayrıyeten alırkenn kefill olann kişiyimm ikii aydırr asıllıı olarak ban kanınn taksıtlerinii dee ödemiyoruzz şün küü ban kaa bizee hazizz yollasın kii bizz dee sizee maddii manevii tazminatt vavasıı acabilelii şün küü süzünn yüzünüzden bizz madurr edildikk vee madurr olduukk bun larınn tümm sebebii sizsinizzz sözdee cokk saygınn güvenilirr bir firmaa hanii nerdesinii okadarr güvenilirsinizdee madenn güşterilerinizii madurr etmiyorsunuz duu hanii =???

nevzat on
13 yıl önce

bizz bundan yaklaşıkk 4 ay öncee arkadaşımm özlemm ayy dogduu aracıını caldırdı buu konuyu kasko firmasını bildirdikk ve bizee birr ayy için dee incelemee yapıpp gerii döneceklerinii söyledilerr
birr ayy dulupp bizz yetkilii kişilerii aradıgımızda halaa bizee birr cevapp veilmedii bizz genee dee dedikk kii sizz dosyayıı inceleyinn yan luzz arkadaşıın modurr olmamasıı içinn bizee birr araçç tasizz edinn şünkü arkadaşım özlemm aydogduu markett işleten birr olduguu içinn birr dee bayann olduguu içinn elimden geldigii kadar ben yardımcıı olmayaa calışıyorumm ken dii aktım daki arabayıı veriyorumm bazn dee dkn kapaltıp ben evin den alıpp evinee bırakıyorumm
okadarr yrdımcıı olunmasınıı istedikk olmadılarr dedilemm buu arabaa daa ön ceden kazalıyımışş iştee nerelerden ben zinn aldınız buu arabanınn toplan dıgınaa inan mıyoruzz gibii şeylerr söyledilerr sonraa araştımmacıı eksperinizlee ben zinn aldıgımızz yerlerden cıktıı aldıkkk arabanınn önceden kii toplan dıgıı servisee gittikk arabanınnn kırmızıı ışıkta geçtigii kgs resminee varanaa kadarr buldukk yanii artıı bun dann öncedee ben oo arabaylaa sinoba gitmiştimm arabaa arızaa yammuştıı güzelkentten türkelii kazasınaa kadarr koskoo şitketininn cekicisiyledee gittikk bunlarr gectikk şimdidee farklıı birr sorunn cıktııı bizimm arabayaa ödeme cıktıı yanlızz 15000 ytl fiyatt biçmişler bizimm dosyallaa ilgilenen gönüll ahanım bizim arabamızın deyerinii isee koskoo yaparkenn vee noterr fiyatıı piyasaa rayijj bedelii 30300 ytl den koskoo yapıldıı kii öyleee zatennn 15000 ytl vermeyinn sizz bizee bezimm arabamızz modelin dee arabaa istedikk kii piyasadaa 15000 ytl yee 2005MEGANEIISED1.DCI o paraladaa aracc yokk bize bizimm aracınn yarıı parasınıı tekliff ettilerr bizz buu paralaa aracc yokk dedigimizdee isee biz dosyeyıı kapadıkk gidinn istediginizz yaree başvurun diyee madurr edildikk ki bizz şimdii yasall işlemm başlatmakk işinn avukataa başvurdukk kii buolayın ardın dan tamm olarakk 4 yaydan fazlaa zaman geçtii halaa bizim sorunumuzz giderilmedii sizinn kolitelii güvenilirr hizmetanlıyışınız bumuu yanii sizi kınıyorumm hiçç bi bukuruluşun başın daa buuolaylarıı gören yokmıı nesıll birr firmaa burasıı dosya momuz 4409661 police no 18515205 bizz madurr edildik arkadaşımaa araçç kiraladıkk artıkk daa fazlaa madurr olmamasıiçinn vee buu araçç kirasının daa aracımızınn deyerininn parasınıı daa avukat masraflarını daa mahkemee yoluylaa almayaa kararr verdikk şün küü sizinn firmanızdaa cözümm yokk boşş yerr insanlarıı kan dırmayınn egerr cagırırlarsaa tlv yonaa daa cıkacagırr birkii kanalaa haber bıraktıkk insan larr sizinn nee boşş vaatlerr verdiginizii görsünlerrr