Tatil Sepeti Şikayet Kutusu

Türkiye’nin en eski turizm seyahat acentalarından olan Tatil Sepeti, öncelik olarak müşteri memnuniyetini temel alan oluşumlardan. Günümüze kadar yüzbinlerce kişiyi tatile gönderen firma oldukça az şikayet aldığını belirtebiliriz.

Dipnot : Şikayetlerinizi tatil yaptığınız isimle paylaşmayı unutmayın.

Türkiye’nin en büyük turizm portallarından Tatilsepeti.com, 2004 yılından itibaren milyonlarca kişiye tatil servisi sunarak müşteri memnuniyetine verdiği önemi ortaya koymuştur. Turizm alanında kazanmış olduğu deneyime dayanarak 2012 yılından itibaren Tatilsepeti Kurumsal olarak deneyimli ekibiyle firmalara özel hizmet vermektedir.

ATPI Global Alliance Partner

Dünya çapında 50’ye yakın ülkede, 100’ün üstünde ofisi ve konusunda deneyimli & eğitimli 1500’ün üzerinde çalışanıyla, çokuluslu firmalara seyahat ve etkinlik yönetimi konusunda hizmet veren ATPI Global’in Türkiye yetkili acentesi olarak işbirliği içerisindeyiz. ATPI ile ilgili daha fazla bilgiye “www.atpi.com” adresinden ulaşabilirsiniz.

[wpsm_top postid=”122″]

guest
2 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Halil Samet
Halil Samet
6 yıl önce

TATİLSEPETİ.COM
31.05.2017 saat 23.04 te tatilsepeti.com la yapmış olduğumuz görüşmede otel fiyatı aldık. ve o fiyatı kabul ettik ve ertesi günü de bu fiyatın devam edip etmeyeceğini sorduk ve devam edeceği cevabını aldık. ertesi günü (01.06.2017) tarihinde tekrar aradığımızda aynı kişi bize önceki günün fiyatının geçerli olmadığını (yaklaşık 1.100 tl farkla fiyat aldık) söyledi. ve artık normal fiyatlarda da otel bulamıyoruz bu durumda yapmış olduğumuz tatil planları şuan itibariyle suya düştü. tatilsepeti.com’a bu durumu ilettiğimiz halde hala bizim bu mağduriyetimizi gidermiş değiller. etik olarak bu durumun yükümlülüğünü üstlenip bir çözüm yolu bulmalarını rica ederim.

Aişe Nur
Aişe Nur
6 yıl önce

Kesinlikle iyi bir acenta. Ortada ne varsa o var. Sonuçta hangi otele gideceğinizi siz seçiyorsunuz orada yaşanılan sorunda da muhattap bence otel olmalı…