Tatil Panosu Şikayet Kutusu

Tatil acentaları ile ilgili şikayet mesajları yazabileceğiniz sayfaları oluşturmaya devam ediyoruz. Bir çok acentanın sayfasından sonra ünlü turizm acentası Tatilpanosu.com ile devam edelim istedik. İşlerini çok ciddi ve titizlikle yapan Tatil Panosu sıfır hata ile turizm acentaları arasındaki varlıklarına devam etmeye çalışıyorlar. Şuana kadar her hangi bir şikayetine rastlamadığım acenta ile ilgili sorun yaşadıysanız bunu aşağıdaki kısımda dile getirebilirsiniz. Lütfen şikayet mesajı yazacaksanız turizm acentası ile çalıştığınız tarih ve isim bilgilerine de yer vermeyi unutmayınız.

guest
5 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
hakime
hakime
4 yıl önce

kesinlikle Türkiyedeki en iyi turizm seyahat acentası

0 535 854 22 10
0 535 854 22 10
10 yıl önce

cok kötü cekim gücü var bunla ilgili ön lem alırsanız sevınırım fuat akçin

hasan
hasan
10 yıl önce

Geçenlerde istanbul ayşekadındaki ‘adrenalin tur’ a gittim.Ani tur satıyorlar ama hayatımda bu kadar kaba ve küstah insanlar görmedim. Ani tur her önüne gelene tur acentasımı vermeye başladı?kimseye tavsiye etmem. İlla ani tur derseniz başka yerden alın.

duran küçük
duran küçük
10 yıl önce

ben köntürlerim sürekli olarak gidiyor .bize bir mesaj geldi .bir oyuna üye olduk diye ama ben hiç bir oyuna üye olmadım .bu sebepten dolayı könter yüklemiyorum . bana bir çözün bulnmasa sizin hatınızda çıkmak istitorum .
no:5439706188

Alacati Butik Otelleri
11 yıl önce

bamtur kadar gereksiz bir acenta görmedim sözü özü bir değil