Şikayetleriniz Güven Altında

Husran.com olarak 10 yıllık İnternet yolculuğumuzda uzun yıllardır projemiz olan “Özgür Şikayet” çalışmamızı sonunda açmış bulunuyoruz. Bu süreçte şikayet sayfalarımızı yani firma sayımızı artırma gayretlerimiz ise son hızıyla devam ediyor. Bizler öncelikle firmaların yanında değil sizin yanınızdayız. Eleştirilerinizi firmaların hediye olarak kabul edeceklerini düşünüyoruz. Sonuç itibariyle gelişim zor ve meşakkatli bir süreçtir.

Şikayetlerinizi Siz Silebilirsiniz

manset-husran

Şikayet yazdığınız mail ile mail adresimiz bilgi@husran.com adresine mail attığınız taktirde şikayetiniz ile ilgili silme ve diğer işlemleri mail üzerinden yapabileceksiniz. Kurumların ise size cevap verebileceklerini unutmayın. Diğer şikayet siteleri gibi firmaların ödeme yaparak şikayet silebildileri bir mercii olmak istemiyoruz. Biz sizin yanınızda sizin hakkınızı korumak istiyoruz.

Eğer Digitürk yorumu yazmak istiyorsanız; ilgili sayfa üzerine yazmaya çalışınız. Her firma eğer varsa ürünü için ayrı ayrı şikayet sayfaları oluşturulmuştur.

Kısaca yazmış olduğunuz yorumlarınız övgü veya şikayet güven altındadır. Sistemimiz devamlı kendini yedeklemekte ve güvenliği üst seviyede tutmaktadır.

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments