Hancı Palace Hotel Şikayet ve Değerlendirmeleri

Antalya Side‘de 2017 yılında yeni açılan Hancı Palace Hotel, işletme değiştirdi. Binası ve genel tarzı oldukça güzel olan otelin bu sene ki işletmecilerini yorum ve değerlendirme kısmından puanlayabilirsiniz. Yaşadığınız sorunları Hancı Palace Hotel Şikayet kısmından Husran.com takipcileri ile paylaşabilirsiniz. Hancı Palace Hotel Side’de alternatif tatil hizmeti sunan islami tatil otelidir.

guest
12 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Hüseyin
Hüseyin
4 yıl önce

Gelmeyin paranıza yazık

Mahmut Ünal
Mahmut Ünal
4 yıl önce

Olumlu tek bir yorumum yok, yemekler berbat, personel yok denecek kadar az ve eğitimsiz. Odalar eski, kirli. Temizlik yapılmıyor. Koridorlar çöp içinde. Şikayet ve taleplerinizle ilgilenilmiyor. Hijyene hiç dikkat edilmiyor. Personel saygısız. Yemeklerde lise tabldot sırası bekler gibi sıra beklemek zorundasınız. Aquapark ı sirk gibi. Güvenlik temizlik hiçbirşey yok. Denize uzak. Servis saatte bir o da toz toprak. Kısaca berbat bi otel.

Talip
Talip
4 yıl önce

Hayatınızda görüp görebileceğiniz en rezil otel en kepaze işletmeci.
Kesinlikle gitmenizi tavsiye etmiyorum. Hangi rezilliğinden bahsedilir bilmiyorum. Paranızla rezil olmak deyimi bu otelden çıkmış olması gerek.Hakkımı ve verdiğim paramı zamanımı helal etmiyorum.
Lütfen gidipte rezil olmayın.
Saygılarımla

Isa
Isa
4 yıl önce

Rezalet klimalar çalışmıyor

Dilek YILDIRIM
Dilek YILDIRIM
4 yıl önce

Yeni açılmasına rağmen bir haftalık tatilimde yılın bütün yorgunuğunu attım. Güleryüzlü hizmet huzur ve gerçekten dinlenmek isterseniz tavsiye ediyorum.

MKr4L
MKr4L
4 yıl önce

Merhabalar,
Evet yeni devir alınan otel olması hasebi ile eksikleri vardı ancak kısa sürede giderildi ve memnun ayrıldık. Özellikle yemekler kaliteli ve harika. Otel sahibi çok ilgili, burdan Ender Beye ve çalışanlarına teşekkürler.

Aysegul
Aysegul
4 yıl önce

Musteri ilişkileri ve otelin mimari yapisiyla harika bi otel… mükemmel bi 5 gun geçirdik… hanci palace isletmecilerine ve çalışanlarına cok teşekkürederiz…

Murat
Murat
4 yıl önce

Selamaleyküm,
24-29 Haziran tatilimizi İnternet sitelerinde yeni sahipleri ile hizmet verecek olarak Hancı Palace’de geçirmek istedik, Hancı Palace Otel deneyimimizi sizlere fikir vermesi açısından yazmaya çalışacam;
* Otele ilk girişten başlamak gerekirse Güvenlik Personellerinin (özellikle Güvenlik Müdürü Yılmaz Bey) ilgi alaka ve aracınızı park ederek otopark hizmeti vermeleri çok hoşumuza gitti,
* Ön büro’da ilgi alaka devam etti. (özellikle ön büro Müdürü Ömer Bey ve ismini hatırlayamadığım İran asıllı bayan çalışan) (Metin isimli ön büro çalışanı için aynı şeyi diyemicem o soğuk biri) Odamıza kadar ön büro müdürü bize eşlik etti ve oda özelliklerinin çalışıyor olduğunu teyit ederek oda kartımızı takdim etti,
* Ancak odaya yerleşip havuzlardan hizmet almak istediğimizde hayal kırıklığı yaşadık çünkü havuzlar faal değildi, bu durumu fark eder etmez ön büroda soluğu aldık, çalışanlardan yetkili birinin gelmesi talebinde bulunurken yanımıza ismini sonradan öğrendiğimiz ve otelin 2 sahibinden biri olan Ender Bey yanımıza geldi ve mevcut durumun yetişmemesi ile ilgili teknik aksaklığın sebebini anlatarak ne yapılması gerekiyorsa yapmaya hazır olduğunu belirtip ücret iadesi veya başka bir otele yerleştirilebileceğimiz seçeneklerini sundu, Ankara’ya geri dönemeyecemiz için başka yer olabilir dedik, başka bir otele yönlendirmesinin yanı sıra ücret iade evraklarınıda imzalayıp oradan memnun kalmamanız durumunda en geç 30 gün içerisinde ödemeyi yapacakları söyleyerek evrakları tarafımıza teslim etti, diğer otel (Hanedan Palace) Hancı otelden ucuz ve kalite olarak bir tık aşağı olsada oradaki yetkililerin bizimle birebir ilgilenmesi ve Ender Beyin hemen hemen her gün arayıp halimizi hatrımızı sormasıda ayrıca hoşumuza gitti, tatilimizin son gününde Ender Bey bizleri tekrar arayarak ısrarla otelinin ana özelliklerinin faal hale getirildiğini ve bir günde olsa misafirleri olmamızı istedi bizde kabul ettik ve diğer otelde kaldığımız 3 günün burada geçmediğinden dolayı üzüldük, yemekler güzel ve kaliteli, neredeyse her gün bir deniz ürünü (balık, karides vb.) çıktı, et ve tavuk sürekli vardı, yiyecek departmanı çalışanlarıda güleryüzlü ve her talebimizi kısa sürede yerine getirdi.
* Özetle 29 Haziran’da otelden ayrıldığımızda 3 havuzda faal ve tarafımızca kullanıldı ve açılmayan otel odalarının, spa ve hamamın açılması için çalışmaları devam ediyordu. Sahili çok güzel tamamen kumsal, şezlong ve şemsiyeler mevcut ancak oranında elden geçmesi lazım, otel fiyatının uygunluğunu da bunları okurken göz ardı etmemek lazım, anlayacağınız yeni sahipleri ve çalışanları iyi bir hizmet vermek için çok çaba sarf ediyorlar ancak otelin açılışını sezona yetiştiremedikleri için büyük bir talihsizlik yaşamışlar, buradan özellikle Ender Beye ortağı Levent Beye ve isimlerini zikrettiğim diğer otel çalışanlarına ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederim. ,
(Otelden hizmet alanlar için söylüyorum israf hat safhada ve eşimin söylediği kadarıyla bayanlar havuzunda islami otel anlayışına uygun havuz kullanımına dikkat edilmiyor (kılık kiyafet ve telefon kullanılmaması gibi) bunlar için kurallar getirilebilir neticede muhafazakar otel anlayışını konuşuyoruz buna uymayacak olan karma otellere gitsinler.

sait
sait
4 yıl önce

berbat bir yönetim şekli . tatilimiz mahfoldu. hakkımı helal etmiyorum.

Ali
Ali
4 yıl önce

Gerek hizmeti gerek yemekleriyle dört dörtlük bir otel

Selim
Selim
4 yıl önce

Bence otel çok güzel tavsiye ederim insanların ekmeğiyle oynamayın çok güzel

Duygu
Duygu
4 yıl önce

2017 yilinda muhafazakar otel olarak devam eden eskisinde ismi “ottoman family” olup suan hanci palace olarak devam ediyor.