Amoma.com Şikayet

Burada Amoma.com Şikayet yapmanız mümkündür. Daha önce firmayla ilgili yaşadığınız olumsuz bir deneyim varsa Amoma.com Şikayetleri ve yorumları mesajlarınızı aşağıdaki kısma yazınız. Aynı şekilde firma hakkında övgü mesajları da yazmanız mümkündür.

Amoma.com Yüzünden 350 Lira Kaybım Oldu!

Amoma sitesi İstanbul tatilim sırf bu yüzden kötü bir şekilde başladı. Bu sitelere güvenerek hem 350₺ kaybım oldu. bu yetmez gibi kredi kartımı iptal ettirmek zorunda kaldım. sitenin güvenilir olmaması yüzünden…

Amoma.com Şikayet firmasıyla ilgili değerlendirme.

guest
1 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Ahmet
Ahmet
4 yıl önce

Trivago sitesine girdim Hotel için rezervasyon yaptırmak isteyince Amoma sitesine yönlendirildim. Gerekli bilgileri doldurdum ve ödeme işlemini gerçekleştirdim fakat işleminin otel tarafından reddedildiği ödediğim ücretinde otorizasyon da kaldığını, bunun için bankanızla iletişime geçmemi söylediler. Bankayla iletişime geçtim, ödemenin olduğunu site tarafından 128.4 TL’nin çekildiği söylendi. Bu durumdan dolayı mağduriyet yaşıyorum. Ücretimin ödenmesini haklı olarak talep ediyorum.Trivago sitesinden beni böyle bir siteye yönlendirdiği için amoma sitesinden de ücretimi geri ödemedikleri için şikayetçiyim.

Arkadaşlarınıza Firmayı Tavsiye Eder Misiniz?
Hayır