Ahle Buse Şikayet

Burada Ahle Buse Şikayet yapmanız mümkündür. Daha önce firmayla ilgili yaşadığınız olumsuz bir deneyim varsa Ahle Buse Şikayetleri ve yorumları mesajlarınızı aşağıdaki kısma yazınız. Aynı şekilde firma hakkında övgü mesajları da yazmanız mümkündür.

Ahlebuse İade Almıyor

Kötü bir markasınız. Samsun Yakakent Şubenizi yeni açtınız. İlk alışverişimde kasa elemanınızın işgüzarlığından bir daha girmem dediğim mağazanızdan mecbur kalıp tekrar alışveriş yaptım. Tüketici haklarından bihabersiniz. Elemanlarınız kötü. İade almamak gibi bir hakkın…

Ahle Buse Şikayet firmasıyla ilgili değerlendirme.

guest
1 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Eren
Eren
2 yıl önce

Tokat Niksardaki şubenizden ve çalişanlarınızdan şikayetçiyim kız arkadasım hediye almış sizin şubeden akşam denedim olmadı küçük geldi bi beden büyüğünü almak için gttim etiketi de elimde gittim yardımcı olmadılar buranın sorumlusu bnm gidin istediğiniz yere şikayet edin felan dedi ben yetkiliyi arayın dedigimde bence müşterilerinizi bi günlük düşünmeyin şimdi ne kadar tanıdıgım insan varsa o olayı anlatıyorum bu konu gerçekten kafama takıldıgı için gerekli her yerden şikayet imi yapmam gerekiyosa yapcam inçi konuyla ilgilenmenizi temenni ediyorum.