Acem Gıda Şikayet

Burada Acem Gıda Şikayet yapmanız mümkündür. Daha önce firmayla ilgili yaşadığınız olumsuz bir deneyim varsa Acem Gıda Şikayetleri ve yorumları mesajlarınızı aşağıdaki kısma yazınız. Aynı şekilde firma hakkında övgü mesajları da yazmanız mümkündür.

Acem Gıda Market Çalışanının Saygısız Davranışı Ve İş Tatmin…

Acem market akevler mağazasında şarküteri reyonunda siyah ve yeşil zeytin almak için zeytinlerden tatmak istedim. Son derece asık suratlı olan bir çalışan siyah zeytinlerden iki çeşit tattırdı ben de kararımı v…

Acem Gıda Şikayet firmasıyla sorun yaşamış bir durum.

guest
1 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Acem çalışanı
Acem çalışanı
2 yıl önce

Acem Market Çalışanlarına haklarını vermicek kadar şerefsiz bir kurumdur, çalışanlarına bir takım evraklar imzalatıp özel günlerde fazla çalışıp mesai paralarını vermiyor. Yol ücreti vermiyor, üstelik evine çok uzak olan mağazaya personel transferi yapıyor ve personeli mağdur ediyor. Bir diğer haksızlık ise taşınırken patlamış çamaşır matiklerini fatura kesmeden kilosu 4-5 liradan satıyor ve devlet bundan vergi almıyor. Hasta olduğu halde 5 günden fazla rapor alan personeli direk işten çıkarıyorlar. Dini bayramlarda (Ramazan, Kurban vb…) hasta falan olunca kesinlikle izin verilmiyor. Market müdürleri sizin anlayacağınız lay lay lom müşteri ne derse desin umurlarında değil. Böyle bir market olmaz yani aklınız varsa gelmeyin bu markete.

Arkadaşlarınıza Firmayı Tavsiye Eder Misiniz?
Hayır