Uygunsa (Gittigidiyor) Şikayet

Burada Uygunsa (Gittigidiyor) Şikayet yazmanız mümkündür. Daha önce firmayla ilgili yaşadığınız olumsuz bir deneyim varsa Uygunsa (Gittigidiyor) Şikayetleri ve yorumları mesajlarınızı aşağıdaki kısma yazınız. Aynı şekilde firma hakkında övgü mesajları da yazmanız mümkündür. 

Uygunsa.com İngilizce Dil Sorunu!

Rastgele Uygunsa (Gittigidiyor) Şikayet ekşi bir değerlendirme.

0 0 votes
Müşteri Hizmetleri Kalitesi
0 0 votes
Ürün / Hizmet Deneyimi
Subscribe
Bildir
guest

1 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
maxi milian
maxi milian
4 yıl önce

Kargomdan lokma takımı çıkacağına içinden su pompası çıktı.

Benim adıma olan kargo Elazığ’a, oraya gidecek kargo Gaziantep’e bana geliyor.Ben şubeye gitmeden 1 gün önce diğer kişi şikayette bulunmasına rağmen tarafıma kargonun yanlış geldiği ile ilgili bilgi dahi verilmiyor. Ben iş yerimden izin alıp kargomu almaya gittiğimde yanlış geldiğini fark ediyorum.

Adamlar beni arama tenezzülünde bulunmuyor. Hiçbir şey açık ve net şeffaf değil. Doğru kargo hakikaten gelecek mi bilmiyorum?

Ben şube teslimi aldığımdan dolayı; iş yerimde izin alıp şubeye gidiyorum sonra yanlış kargodan dolayı geri dönüyorum, şimdi doğru kargo gelince bir de öyle gidip geri geleceğim.

28 inde verilen kargo bugün 5nci günü olmasına rağmen tarafıma ulaşmadığı gibi muhtemelen 1 haftalık bayram tatilinden dolayı onu da bekleyeceğiz. Bir de yarın pazar olduğundan ve bayram ertesi pazartesi olduğundan 2 günde öyle geçecek!

Bizim kargo etti mi sana 14 günlük yani yarım aylık bir süreçte yarım kiloluk kargo daha da tarafıma ulaştırılmamış olacak.

Şu an kargom nerededir. Daha da akıbeti belli değil. Aynı şekilde diğer arkadaş da mağdur olmuş durumda.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x