Nissan Şikayet ve Değerlendirme

Araba markaları üzerinde yaptığımız çalışmalara ilk olarak Nissan markası ile başlayalım istedik. Bu kısımdan Nissan ile ilgili yaşadığınız deneyimleri bizlere yazabilir ve çeşitli kriterlere göre puanlayabilirsiniz. Nissan ne kadar iyi araba çıkartırsa çıkartsın servis kalitesi daimi eleştiri noktalarından olmuştur. Yaşadığınız Nissan Serviş Şikayet mesajlarınızı da bu kısımdan diğer arkadaşlarla tartışabilirsiniz.

guest
1 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Tahir Dinç
Tahir Dinç
3 yıl önce

Nissan ücretlendirme politikası hakkında önemli bir tespitte bulunacağım.

Juke arabanın üst kısımda yer alan farindaki yolda giderken gerçekleşen kapanıp açılma sorunu yüzünden Nissan yetkili bayisine gittim. 300 TL gibi absürt bir rakam çıkarttılar tamam dedim. 5 dakika sonra işlem tamam dediler arabamı aldım.

Tamir etmişler düşüncesiyle yola çıktım gece farları açtığımda tamir olmadığını gördüm. Sinirlendim. Daha sonra kendilerine durumu anlattım neden yapmadınız dedim. 5 dk sürrn işlemde bir kaployu lemlediklerini söyledi bunun ederi 300 TL olabilir mi.

Yüzbaşıoğlu Nissa Yetkili servisi ciddi bir fırsatçılık yapıyor. Daha önceleri kendilerine 4.000 TL civarı totalde ödeme yaptım. Sonuç olarak hiç sorgulamadım. Fakat bu durum aptal bir fiyat politikası olduğunu kanıtladı. Nissan markası tamamen bitti. Almayı düşünüyorsanız uzak durun.

Sıfır yardim. Nissan markasi benim için tamamen bitmiştir. En kısa surede arabamı elimden çıkartacağım. Nissan markasi yerinde olsam yüzbaşıoğlu na bisiklet satma yetkisi dahi vermem.