Mavi Yolculuk Şikayet ve Yorumları

2009 tatil dönemi geldi. Yarından itibaren haziran ayınada giriyoruz hala tatil yapacagınız yeri kararlaştırmadıysanız size bir kaç alternatif tatil yöntemi söyleyeceğiz.

Mavihayat.net Deniz Turizmi – Mavi Tatil

En başta ki tavsiyemiz bir otel veya bir tatil köyü değil denizin ortasında bir gemide su ve güneş ile birlikte mavi bir yolculuk. Gece gitarlı akdeniz akşamları gündüz öğlen çay sohbetleri ve denizde kimsenin bilmedigi bir koyda yüzme sefası… Mavihayat ‘ın mavi yolculuk ile ilgili yapmış olduğı araştırmaları Deniz Turizmi linkiyle ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda derleme Videolar ‘da mevcut.

guest
2 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
DİKKAT!!
12 yıl önce

İİ AKŞAMLAR BU SAATTE TÜRK GSM ÖPERATÖR TARİHİNDE FIKRALARA KONU OLCAK Bİ OLAY YAŞATAN AWEAYA SONSUZ TEŞEKKÜRLERİMİ SUNMAK İÇİN PC BAŞINA OTURUORUM.HANİ ÜLKEMİZİN YÜZDE DOKSAN ÜÇÜNDE KESİNTİSİZ ÇEKEN AMA NEREYE GİDERSEM GİDİYİM HEP DİER YÜZDE YEDİSİNDE BULUNDUUMU HİSSETTİREN ÇEKME ORANIYLA BENZERİ OLMAAN NADİR HATTIMIZ AWEANIN ÇÖKTÜÜ İDDA EDİLİOR.BU SORUMSUZLUUN SEBEBİNİ ÖĞRENMEK VE HALKIMIZA BUNUN DUYURULMASINI İSTİORUM.SİZİN Bİ HATANIZ BENİM HAYATIMA MAL OLURSA BİLİNKİ Bİ ÜST MAKAMA BELLİ Bİ SAYGI ÇERÇEVESİNDE İLETCEİMDEN EMİN OLABİLİRSİNZ.SİZE YAKIŞANIN YAPILCAINDAN EMİNİM.
SİZE KOLAY GELSİN

alternatif tatil
12 yıl önce

Güzel bir website gerçeten tşkler böyle bir siteyi tanıttıgınız icin ben de bri tane tanıttım