Mahidevran Alanya Şikayet ve Değerlendirme

Mahidevran Hotels Grubuna katılan Vaha Garden, 2017 yılında hizmet standartlarını Mahidevran Hotels standartlarına getirdi. Bu şekilde hizmetlerine başlayan Mahidevran Alanya Hotel ile ilgili yaşadığınız deneyimleri bizlerle bu kısımda paylaşabilirsiniz. Mahidevran Alanya şikayet, övgü ve değerlendirmeler bu kısımdan paylaşılabilir.

guest
3 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Esma BAŞAR
Esma BAŞAR
6 yıl önce

Hayatımda böyle rezalet görmedim. Abartmıyorum tam 1 saat, 19.06 da girdim 20.9 da çıktım, sırada bekledim. En sonunda da pilav ve sulu yemek çıktı, nimete saygısızlık olmasın ama gerçekten 1 saat bekleyipte yemekhane yemeği yemek insanın sinirlerini bozuyor. Elemanlar çok kibar, havuz, çevre çok güzel ancak odalar ve yemek servisi tam bir rezalet. Musluktan sıcak su akmıyor ya! 1 gün kalıp paramızı istemeden bile kaçtık. Bu yorumu okuyupta artık gelene yuh!

vatman
vatman
6 yıl önce

biz iki aile olarak 29/06-05/07/17 tarihlerinde rezervasyon yaptırmıştım.
otel açılamadığından bizi Mahidevran Ölüdeniz e aktardılar 1 günümüz boşa geçti telefon erişimleri berbat yetkili kişiye ulaşamıyorsunuz. Paranız geri iade edilmiyor neymiş efendim alternatif otel sunuyorlarmış. yani mecbursunuz başka otele gitmeye. İnşaat halindeki otele rezervasyon yapıyorlar.
Alanyadaki alternativ otel berbat tı Ölüdeniz e geldik mecburen. neyseki tatilimizi en azından burada yapabildik . eh işte.
yazacak çok şey varda!

Hüseyin güriş
Hüseyin güriş
6 yıl önce

Otel gördüğüm kadarıyla mahidevran grubun standartlarına uygun hale geldi. başarılı bir otel güzel bir tatil yapılabilir