Albar Otomotiv Şikayet

Burada Albar Otomotiv Şikayet yapmanız mümkündür. Daha önce firmayla ilgili yaşadığınız olumsuz bir deneyim varsa Albar Otomotiv Şikayetleri ve yorumları mesajlarınızı aşağıdaki kısma yazınız. Aynı şekilde firma hakkında övgü mesajları da yazmanız mümkündür.

Albar Otomotiv Şikayet firmasıyla ilgili değerlendirme.

2 2 votes
Müşteri Hizmetleri Kalitesi
3 1 vote
Ürün / Hizmet Deneyimi
guest
3 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Bülent
Bülent
2 yıl önce
Müşteri Hizmetleri Kalitesi :
     
Ürün / Hizmet Deneyimi :
     

Aracım pert oldu biraz süreç uzadı ama dedikleri gün paramı yatırdılar teşekkür ediyorum

Arkadaşlarınıza Firmayı Tavsiye Eder Misiniz?
Evet
Çigdem
Çigdem
2 yıl önce

Anlamıyorum insan bu kadarmı rahat yalan söyler ilk önceleri bugün yatacaktı paranız yetişmedi yarına kaldı tekrar aryorum bugünde yetişmedi muasebe bölümünde daha sonra benimle ilgilenen merve hanım işten ayrılmış benim para ondan yatmamış koskoca şirketin işlerini elamanmı hallediyor cuma aradım pazartesiye kaldı dediler pazartesi özellikle sabahtan aradım cansumuydu canselmiydi hatırlayamadım şimdi para tahminen kacta yatar dedim 5 te hesabına gecer dedi özellikle sordum eminmisiz diye eminim dedi yatırmazsanız kanuni haklarımı arıycamı söyledim bankayı aradım sonuç hiç yine yatmamış niye böyle yalan söylüyorlar oyalıyorlar bu kadar rahat söylüycek söz bulamıyorum bunlara hakkımıda helal etmiyorum hiç kimseyede tavsiye etmiyorum böyle insanlar yüzünden kimseye güvenimde kalmadı abar otomotiv gerçekten insanları parasıyla malıyla rezil ve madur ediyor…

Arkadaşlarınıza Firmayı Tavsiye Eder Misiniz?
Hayır
Çigdem
Çigdem
2 yıl önce
Müşteri Hizmetleri Kalitesi :
     

26 11 2018 tarihinde 43 .. 029 plakamli aracimla ka za yaptim arabam perte cikti 02 01 2019 tarihinde unika sirketi arabami albaraka zirvem otomotive satti şimdide onlarla muatabım her aradigimda paraniz bugun yatacak diye yalan söylûyorlar insanlarla resmen dalga geciyorlar sôyledikleri yalanlarla haram para kazaniyorlar gerekli hukuki yollardan haklarimi ariycam …..

Arkadaşlarınıza Firmayı Tavsiye Eder Misiniz?
Hayır