Alantron Bilişim Şikayet

Burada Alantron Bilişim Şikayet yapmanız mümkündür. Daha önce firmayla ilgili yaşadığınız olumsuz bir deneyim varsa Alantron Bilişim Şikayetleri ve yorumları mesajlarınızı aşağıdaki kısma yazınız. Aynı şekilde firma hakkında övgü mesajları da yazmanız mümkündür.

Alantron Bilişim Satın Aldığım Web Hosting Paketini İptal Et…

Alantron Bilişim’den web hosting paketi satın aldım memnun kalmadım ve 3 gün içi…

Alantron Bilişim Şikayet firmasıyla ilgili değerlendirme.

1 1 vote
Müşteri Hizmetleri Kalitesi
1 1 vote
Ürün / Hizmet Deneyimi
guest
1 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
osman
osman
8 ay önce
Müşteri Hizmetleri Kalitesi :
     
Ürün / Hizmet Deneyimi :
     

Alantron.com çalışacak olanlar bir kez daha düşünsün, kesinlikle önermiyorum. Sebebi domain transfer ettim olay bundan sonra başladı domain backorder için 5$ ödedim açıldı sonrasında domain bayiliği için 20$ ödedim aktif ettiler sonra 3 kez domain ücreti ödedim yenileme yaptım içerde kalan 7$ ı kullanamadığım için iade istedim. 1. Olarak iade istedim diye domain bayiliğimi kapattılar, 2. Backorder için ödediğim aktifleştirdiğim hizmetide iptal ettiler bunlar amatör ve ilgisiz bir firma domainimi başka yere taşıdım kurtuldum. Hakkımı helal etmiyorum ama herkes nasıl olduklarını görsün ona göre çalışsın. Akredite firma olmuşlar ama malesef işleri gücleri para olmuş. Türk firmalarıyla çalışmayı bidaha düşünmüyorum. Sebebi hep sorun yaşadım bir 2 yer hariç hepsi diyemem ama çoğuyla çalışmam bu saatten sonra.

Yaşadıklarımı dile getirdim yazdıkları destek ekibiyle konuşmalarımızda mevcut gelsin desinler yalan ıspatlayayım, inkar edemezler. Bu süreçte mağdur oldum çalışacak olanlara yaşadıklarımı anlattım baltalama değildir.

Ayrıca çok ciddi suçlamalarda mevcut https://www.sikayetvar.com/alantron-bilisim

Arkadaşlarınıza Firmayı Tavsiye Eder Misiniz?
Hayır