Çanakkale Truva Turizm Şikayet ~ Husran.com

Çanakkale Truva Turizm Şikayet

Burada Çanakkale Truva Turizm Şikayet yapmanız mümkündür. Daha önce firmayla ilgili yaşadığınız olumsuz bir deneyim varsa Çanakkale Truva Turizm Şikayetleri ve yorumları mesajlarınızı aşağıdaki kısma yazınız. Aynı şekilde firma hakkında övgü mesajları da yazmanız mümkündür.

Çanakkale Truva Turizm İlgisiz Tavır!

Aldığım biletten farklı bir yere oturtuldum defalarca kontrol etmeme rağmen muavini bekleyip insan gibi sordum üstüne üstlük bir de tamam tamam haklısınız diye bir ima yapıp devam ettiler hiçbir şey yapmamaya. …

Rastgele Çanakkale Truva Turizm Şikayet ekşi bir değerlendirme.

1
ŞİKAYET KUTUSU

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Handan Recent comment authors
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Handan
Şikayetçi
Handan

İzmir üçyol şubesinden nisan ayında çift kişilik 4 haziran 2019 saat 6:30a ramazan bayramına marmarise erken rezervasyon bilet aldım.Bileti aldığım yazıhane görevlisi servis saatini biletin üzerine 5:10 olarak yazdı.Bir gün önce yazıhaneyi aradığımda servis olmadığı söylendi.Bayram sabahı o saatlerde dolmuş otobüs seferleride yok.Yaşadığım mağduriyeti bildirecek muhatap bile yok.Sürekli seyahat eden biri olarak çanakkale truva seyahat benim için bitmiştir herkesede böyle anlatarak gevşek bir firma olduğunun reklamı fazlasıyla yapılarak bir daha asla tercihim olmayacaktır.