Firma Bulma – 1. Adım

Husran.com üzerinden şikayet yazmak için ilk önce “şikayet yazmayı” planladığını firmayı bulmanız gereklidir. Firmayı bulmak için 3 yöntem mevcuttur. Bu yöntemlere sırasıyla bakalım.

İlk Yöntem Arama Kutusundan Bulmak

Üst kısımda yer alan arama kutusuna firma ismini yazmaya başlayınız. Siz firma ismini yazmaya devam ettikçe firma eğer veritabanımızda kayıtlıysa öneriler kısmında çıkacaktır.

İkinci Yöntem Şikayet Kategorilerinden Ulaşmak

Şikayet oku bağlantısını tıklayın ve ilgili kısımda açılan kategorileri takip ederek yorum yazmak istediğiniz kurum veya kuruluşu bulunuz. Örneğin bir otel hakkında şikayet mesajı yazacaksanız “Otel Şikayetleri” kategorisine giriş yapmanız gerekmektedir. Alfabetik sıralama içinse sağ üst kısımda “Varsayılan Sıralama” yazan kısma tıklayın. Daha sonrası alfabetik otel şikayetleri kısmını seçerek sıralamayı özelleştirin.

Google Üzerinden Firmayı Bulma

Google üzerinden arama kutusuna tam olarak şu ifadeleri yazınız. “site:husran.com firma adı” burada firma adı yazan yere aramak istediğiniz firma adını yazınız. İlgili arama sonuçlarına girmek için Google’den Bul bağlantısını tıklayabilirsiniz.

guest
1 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] nasıl bulabileceğiniz konusunu Firma Bul yazımızda değinmiştik. Şikayet yazmak istediğiniz firmayı bulduysanız yapmanız gereken […]