Husran.com Mantığı Nedir?

2003 yılından bu yana internet teknolojileri üzerine çalışan kadromuzla bilgi ve tecrübelerimizi daha kaliteli hizmet isteyen sizler için Husran.com’u yapmak için kullandık. Hedefimiz mağduriyetleri yok etmek olarak belirtebiliriz. Husran.com gelişmiş alt yapısı sayesinde firmalar için değil sizler için kurulmuştur. Üye olan premium firmalar sizden habersiz şikayetlerinizi silemezler. Şikayet silmek sadece burada yazmış olduğunuz mesajdaki mail aracılığıyla gerçekleşmektedir.

Şikayet ve Övgü mesajlarınızda “mailinize erişebildiğinize” emin olun.

Hedef olarak sadece “şikayet” değil aynı zamanda “övgü, iltifat” mesajları da Husran.com datasında yer almasını sağlamaya çalışıyoruz. Her türlü yorumun harmanlaması ve yapılan puanlamalar sonucu kurum/ürün/hizmet için bir puana ulaşılmaktadır. Puanlamaların ne anlama geldiği ise aşağıdadır.

  • 5 Stars ( Çok Güvenli )
  • 4 Stars ( Güvenli )
  • 3 Stars ( Belirsiz )
  • 2 Stars ( Hizmet Almamaya Çalışın )
  • 1 Stars ( Güvensiz )

Yeni Karşılaştığınız Firmayı Husran.com’da Kontrol Edin

İnternet üzerinden alışveriş yapacaksınız ve araştırmalara başladınız. Araştırmalarınız sonucu bir siteye girdiniz fakat; site adını ilk defa duyuyorsunuz. İşte burada aklınızda soru işareti kalmaması amacıyla hemen “Husran.com” adresini tıklayıp girin. Arama kutusuna site adresini veya sitenin bağlı olduğu firma adresini yazın. Gelen sonuçlardan firma detayına girdiğinizde alışveriş yapacağını firma ile ilgili puanlamaya ulaşabileceksiniz. Alışveriş yapıp yapmama konusunda ki düşünceleriniz ise yukarıdaki puanlamalar üzerine karar verebilirsiniz.

Devlet Kurumları ve Şahıslarda Husran.com’da

Yelpazemizi çok üst durumda tutarak hizmet aldığımız her türlü oluşumu Husran.com’da yer vermeye çalıştık. Belediye Başkanlarından, Milletvekillerine, SSK’dan daha nice hizmet ve ürün aldığımız yerlerle alakalı övgü ve eleştiri mesajlarına burada yer vereceğiz. Neden daha iyisi varken daha kötüsü ile meşkul olalım ki? İşte bu prensipte bizler “herşey” mantığıyla çalışıyoruz. Öyle ki Husran.com bünyesinde Romanya Başkonsolosluğu gibi yerlerdeki yaşadıklarınız bile burada yer alacak.

Mektuplaşma Adresi

bilgi@husran.com