Vestel Venüs Şikayet ~ Husran.com

Vestel Venüs Şikayet

Burada Vestel Venüs Şikayet yazmanız mümkündür. Daha önce firmayla ilgili yaşadığınız olumsuz bir deneyim varsa Vestel Venüs Şikayetleri ve yorumları mesajlarınızı aşağıdaki kısma yazınız. Aynı şekilde firma hakkında övgü mesajları da yazmanız mümkündür. 

Vestel Venüs 5000 Şarkıların Sesi Gelmiyor!

Telefonum Vestel Venüs 5000 1 veya 2 ay önce sistem güncellemesi geldi telefonuma bende onayladım ondan sonra bir daha şarkı ve videoların sesi gelmemeye başladı. Youtube.com ve benzeri internet sitelerinden vi…

Rastgele Vestel Venüs Şikayet ekşi bir değerlendirme.

Müşteri Hizmetleri Kalitesi (1 / 1)
Ürün / Hizmet Deneyimi (1 / 1)

1
ŞİKAYET KUTUSU

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Hüseyin Yalvaç Recent comment authors
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Hüseyin Yalvaç
Şikayetçi
Hüseyin Yalvaç
Müşteri Hizmetleri Kalitesi :
     
Ürün / Hizmet Deneyimi :
     

Vestel VENÜS 5530 telefonumu sim kart okumuyor diye servise götürüp verdim servis elamanı kontrol edip çalıştırıp teslim aldı içindeki fotolarim kalsın dedim tamam dedi 8 gün sonra bana anakart kırık kamera kırık onboard kırık batarya kırık deyip ücret talep ettiler 500₺ bu nasıl yalancı firmaymış böyle bizde türk mali diye aldık sayın CUMHURBAŞKANIMIZI dinlemek suçmu insanları kandırıyorlar bu firmayla ilgili işlem yapmalılar derhal bu firma kadar yalancı firmalarla beraber hepsi insanları kandirmanin bir cezası olmali yaziklar olsun vestel venuse hakkımı haram ediyorum yazıklar olsun .

Arkadaşlarınıza Firmayı Tavsiye Eder Misiniz?
Hayır