Dunya Markasi

Tatil Sepeti Şikayet Kutusu

Türkiye’nin en eski turizm seyahat acentalarından olan Tatil Sepeti, öncelik olarak müşteri memnuniyetini temel alan oluşumlardan. Günümüze kadar yüzbinlerce kişiyi tatile gönderen firma oldukça az şikayet aldığını belirtebiliriz.

Dipnot : Şikayetlerinizi tatil yaptığınız isimle paylaşmayı unutmayın.

Türkiye’nin en büyük turizm portallarından Tatilsepeti.com, 2004 yılından itibaren milyonlarca kişiye tatil servisi sunarak müşteri memnuniyetine verdiği önemi ortaya koymuştur. Turizm alanında kazanmış olduğu deneyime dayanarak 2012 yılından itibaren Tatilsepeti Kurumsal olarak deneyimli ekibiyle firmalara özel hizmet vermektedir.

ATPI Global Alliance Partner

Dünya çapında 50’ye yakın ülkede, 100’ün üstünde ofisi ve konusunda deneyimli & eğitimli 1500’ün üzerinde çalışanıyla, çokuluslu firmalara seyahat ve etkinlik yönetimi konusunda hizmet veren ATPI Global’in Türkiye yetkili acentesi olarak işbirliği içerisindeyiz. ATPI ile ilgili daha fazla bilgiye “www.atpi.com” adresinden ulaşabilirsiniz.

Super Marka Ets Tur Şikayet Kutusu

Ets Tur Şikayet Kutusu

Türkiye'nin kuşkusuz iç pazarında çok önemli bir yeri olan Ets Tur günümüzde pazarda lider firmalardandır. Hemen hemen ...

User rating:
6.2
5 Toplam Skor
Tatil Sepeti Misafir Değerlendirmesi

8.1Editor's score
Tatil Satın Alım Aşamaları
8.5
Otel Vaad Edilen Özelliklerdeydi
9.5
Tatil Sırasında Sorunlarımda Yardımcı Oldular
7.5
Müşteri Hizmetleri Genel Değerlendirme
8.5
Otel Fiyatları Genel Olarak Uygundu
6.5
5User's score
Tatil Satın Alım Aşamaları
3
Otel Vaad Edilen Özelliklerdeydi
4.5
Tatil Sırasında Sorunlarımda Yardımcı Oldular
4
Müşteri Hizmetleri Genel Değerlendirme
6
Otel Fiyatları Genel Olarak Uygundu
7.5
Sevmediginiz Ozellikler
  • Tatil Sepeti'nden daha önce tatil satın almış kullanıcıların tarafsız değerlendirme skorlarıdır.
Sikayetinizi Hemen Yazin  |  Read reviews and comments

2
ŞİKAYET KUTUSU

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Halil SametAişe Nur Recent comment authors
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Halil Samet
Şikayetçi
Halil Samet

TATİLSEPETİ.COM
31.05.2017 saat 23.04 te tatilsepeti.com la yapmış olduğumuz görüşmede otel fiyatı aldık. ve o fiyatı kabul ettik ve ertesi günü de bu fiyatın devam edip etmeyeceğini sorduk ve devam edeceği cevabını aldık. ertesi günü (01.06.2017) tarihinde tekrar aradığımızda aynı kişi bize önceki günün fiyatının geçerli olmadığını (yaklaşık 1.100 tl farkla fiyat aldık) söyledi. ve artık normal fiyatlarda da otel bulamıyoruz bu durumda yapmış olduğumuz tatil planları şuan itibariyle suya düştü. tatilsepeti.com’a bu durumu ilettiğimiz halde hala bizim bu mağduriyetimizi gidermiş değiller. etik olarak bu durumun yükümlülüğünü üstlenip bir çözüm yolu bulmalarını rica ederim.

Aişe Nur
Şikayetçi
Aişe Nur

Kesinlikle iyi bir acenta. Ortada ne varsa o var. Sonuçta hangi otele gideceğinizi siz seçiyorsunuz orada yaşanılan sorunda da muhattap bence otel olmalı…