albahir-hotel-2016

Al Bahir De Luxe Hotel Şikayet

3 5 üzerinden 2 müşteri puanına göre
(2 müşteri yorumu)

Alanya Konaklı mevkiinde yer alan Al Bahir Hotel, Türk aileleri için özel bir mimariyle açıldı. Üst teras katında bayanlar ve çocuklar için ayrı ve özel bir yer yapan otelde, herşey Türk aileleri düşünülerek tasarlanmış. AL BAHİR DELUXE HOTEL ‘de daha önce konakladıysanız yaşadığınız deneyimleri bu kısımdan bizlerle paylaşabilirsiniz. Sadece Al Bahir Hotel şikayet mesajlarınızı değil aynı zamanda teşekkür mesajlarınızı da bu kısımdan yazabilirsiniz.

Kategoriler:

Alanya Konaklı mevkiinde yer alan Al Bahir Hotel, Türk aileleri için özel bir mimariyle açıldı. Üst teras katında bayanlar ve çocuklar için ayrı ve özel bir yer yapan otelde, herşey Türk aileleri düşünülerek tasarlanmış. AL BAHİR DELUXE HOTEL ‘de daha önce konakladıysanız yaşadığınız deneyimleri bu kısımdan bizlerle paylaşabilirsiniz. Sadece Al Bahir DeLuxe Şikayet mesajlarınızı değil aynı zamanda teşekkür mesajlarınızı da bu kısımdan yazabilirsiniz.

GENEL ÖZELLİKLER
Alanya Konaklı bölgesinde yer alan Al Bahir Deluxe Hotel & Spa , her şey (alkolsüz) dahil helal aile oteli konsepti olarak planlanmış, 2016 yılında inşa edilmiş, 15 yıllık tecrübemiz otel inşasında her teferruata itina edilerek, engin tecrübe ile detaylara aksettirilmiştir.

Gerek genel kullanım alanları, gerekse oda özellikleri, titizlikle hazırlanmış ve siz değerli misafirlerimizin memnuniyeti  için  1 temmuz 2016 tarihinden itibaren, sizlerin hizmetine  arzedilmek üzere hazırlanmıştır.

13000 m2 alana kurulu olan otelimizde, toplam 325 adet oda, bay , bayan , ve çocuklar için ayrı ayrı, açık ve kapalı havuzlar , su kaydırakları ,hamam sauna, 3500 m2 SPA alanı mevcut olup,denize sıfır olarak iskelesi mevcuttur.

Al Bahir Deluxe Hotel Alanya ya 12 km, Gazipaşa Havaalanına 49 km, Antalya Hava Limanına 108 km mesafededir.

2Al Bahir De Luxe Hotel Şikayet için müşteri yorumu

3.0
1
0
0
0
1

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. 5 5 üzerinden

    :

    Rahat bir tesisti. Yatakları güzeldi. Temizdi. Kahvaltı güzeldi. Donanımlı bir tesis. Personel ilgiliydi. Genel olarak memnun kaldım

  2. 1 5 üzerinden

    :

    Daha önce de yorum yazdım ama silindi. Siz silmeye devam ettikçe ben yazacağım. Müthiş eksiklikleri var , personel az ve eğitimsiz, üst kat tamamen berbat. Üst katta su bile yok. Ust katta bayanlar tuvaleti berbat ışık bioe yok tuvaletlerde sabun bile yok.Tuvalet kapilarında üst cam bölümü boş. Ayrıca berbat kokuyor. Çocuk havuzu suyu bile yenilenmiyor. Yemek cesidi cok az. Verdiğiniz paraya yazık. Kesinlikle tavisye etmiyorum.

İlgili Ürünler

Şikayet