Securitas Şikayet ~ Husran.com

Securitas Şikayet

Burada Securitas Şikayet yazmanız mümkündür. Daha önce firmayla ilgili yaşadığınız olumsuz bir deneyim varsa Securitas Şikayetleri ve yorumları mesajlarınızı aşağıdaki kısma yazınız. Aynı şekilde firma hakkında övgü mesajları da yazmanız mümkündür. 

Securitas Güvenlik Görevlisi Saygısızlığı

19.12.2018 tarihinde saat 9,35’de erasmus öğrenci oturma vizesi kabul edilen kızımla parmak izi vermek ve fotoğraf çektirmek üzere Ankara bulunan İsveç Büyükelçiliği binasına gittim. Giriş kapısı önünde durmamı…

Rastgele Securitas Şikayet ekşi bir değerlendirme.

1
ŞİKAYET KUTUSU

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
cem Recent comment authors
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
cem
Şikayetçi
cem

Emaar projesinde 3 4 yıldır temizlik işi yapmaktayım 17.05.2019 tarihinde B bloktan mal kabule cöp götürmekteyken kapının kapalı olduğunu gördüm YKM yi aradım kapıyı açacaklarını söylediler 3 dakika geçti açılmadı bir daha aradım gene açmadılar kapıyı vurdum 15 metre ilerden güvenlik gelmiş bir de nöbet yerini terkedipte kapı açmaya gelmiş bende kapıyı biraz zorladım bana bağırıyor kapıyımı kıraçan diye o sırada bizden bir arkadaş geldi diyor ki güvenliğe bizim arkadaş kalmış tanıyorum gene aradım 3 CÜ kez YKM yi kapı açıldı Banabak sen kapıyımı kıraçan gibi laflar etti bir de çabuk kimliğini ver dedim o nasıl isteme şekli bu güvenliklerde… Tamamını oku »

Arkadaşlarınıza Firmayı Tavsiye Eder Misiniz?
Hayır