Reyhan Kozmetik Şikayet

Burada Reyhan Kozmetik Şikayet yazmanız mümkündür. Daha önce firmayla ilgili yaşadığınız olumsuz bir deneyim varsa Reyhan Kozmetik Şikayetleri ve yorumları mesajlarınızı aşağıdaki kısma yazınız. Aynı şekilde firma hakkında övgü mesajları da yazmanız mümkündür. 

Reyhan Kozmetik “Konsantre Parfüm“ Sattı

ben bugün teslim aldım ürünleri fakat D&P’de satılanlar bile çok daha kaliteli hayatımın şokunu yaşattılar ve 179 TL paramı geri ödemiyorlar.

Rastgele Reyhan Kozmetik Şikayet ekşi bir değerlendirme.

Müşteri Hizmetleri Kalitesi (1 / 1)
Ürün / Hizmet Deneyimi (1 / 1)

1
ŞİKAYET KUTUSU

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
ayfer meral Recent comment authors
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
ayfer meral
Şikayetçi
ayfer meral
Müşteri Hizmetleri Kalitesi :
     
Ürün / Hizmet Deneyimi :
     

Çok defa alışveriş yaptığım reyhan kozmetik konsantre parfüm. Farklı bir markanın parfümünü bir arkadaşım ile 2 adet sipariş verdik. İkimizde daha önceki ürünlerden farklı olarak parfümün kalıcılığını beğenmedik ve WhatsApp üzerinde firmaya bu parfüm ile alakalı daha önce şikayet alıp almadıklarını düzgün bir üslup ile sordum. Mahalle ağzı ile cevap verip karşımda adeta sokak serserisi gibi “duanla doğmadım ki bedduanla öleyim ” “sizin gibi şikayet edenlerle uğraşamam” “DGM ye şikayet et beni assınlar” vs… Saçma sözlerle cevap vermiştir. Sorunumu gayet medeni ve şikayet eder gibi dile getirmememe rağmen bu haksız cevapları bu firmaya hiç yakıştırmadım. Kendim birçok kez ürün aldığım… Tamamını oku »

Arkadaşlarınıza Firmayı Tavsiye Eder Misiniz?
Hayır