Protranslate Şikayet

Burada Protranslate Şikayet yazmanız mümkündür. Daha önce firmayla ilgili yaşadığınız olumsuz bir deneyim varsa Protranslate Şikayetleri ve yorumları mesajlarınızı aşağıdaki kısma yazınız. Aynı şekilde firma hakkında övgü mesajları da yazmanız mümkündür. 

Protranslate Apostil Problemleri!

Diploma tercümesi + apostil için konuştuğum firma yetkilisi hiçbir şekilde hiçbir işleme müdahale etmeyeceğimi her şeyin hazırlanıp bana gönderileceğini söyledi. Ancak çeviri yapıldıktan sonra apostil için valiliğe ve kaymakamlığa elemanın gittiğini ancak apostil’i alam…

Rastgele Protranslate Şikayet ekşi bir değerlendirme.

Müşteri Hizmetleri Kalitesi (1 / 1)
Ürün / Hizmet Deneyimi (1 / 1)

1
ŞİKAYET KUTUSU

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Melih yesilpinar Recent comment authors
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Melih yesilpinar
Şikayetçi
Melih yesilpinar
Müşteri Hizmetleri Kalitesi :
     
Ürün / Hizmet Deneyimi :
     

Haarex clinic sahibiyim adim melih yesilpinar protranslate firmasına web site çevirimi ve web site makale çevirileri için 4 gün sürecek şekilde anlaştık fakat 4 gün sürecek isim sürekli süslü bahaneler ile 17 güne kadar surdu 57 kez telefonla görüştüm bicok kez mail attım hatalar başladığından bari 1 kere konuştuğum kişiyi bir daha bulamıyorsunuz bastan sona hatalı makaleleri cümle haline getirip madde madde ceviri programının yaptığı kadar işlem yapabiliyorlar 17. Gün sonunda ücret iadesi istediğim zaman dolaylı 2 ucu açık kelimeler ile sure talebi sonrası tamamen inkar ve red politikasına çeviriyorlar kesinlikle bu firmayla çalışmayın her hatada sunu bunu isten kovduk… Tamamını oku »

Arkadaşlarınıza Firmayı Tavsiye Eder Misiniz?
Hayır