Petcim.com Şikayet

Burada Petcim.com Şikayet yazmanız mümkündür. Daha önce firmayla ilgili yaşadığınız olumsuz bir deneyim varsa Petcim.com Şikayetleri ve yorumları mesajlarınızı aşağıdaki kısma yazınız. Aynı şekilde firma hakkında övgü mesajları da yazmanız mümkündür. 

Petcim.com Sahiplendirme Adı Altında Hayvan Satışı

(www.petcim.com) bu sitede tüm ilanlar sahiplendirme adı altında hayvan satışı yapılıyor istediğiniz gibi arama vs. Yapabilirsiniz yaklaşık 5 kişiyi aradım. Siteden hepsi ücretli sahiplendirme bunun neresinde a…

Rastgele Petcim.com Şikayet ekşi bir değerlendirme.

1
ŞİKAYET KUTUSU

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Buse Recent comment authors
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Buse
Şikayetçi
Buse

Petcim.com ve diğer bütün hayvan satan sayfaların hatta petshopların kapatılmasını istiyoruz hayvan ayrımcılığı yapılıyor barinaktakiler alınmıyor veya burdan alınan güzel cici yavrular büyüdüğünde barınakta oluyorlar önlerine gelene satış yapılıyor ve sadece zengin ailesi alabilirken orta gelirli bir aile yavru köpek kedi alamıyor çok isteyip sahiplendirme diye fotoğrafın altlarına yazılıyor ama arandığı zaman 2000 6000 TL arası para isteniliyor sonra insanlar hayal kırıklığı yaşıyor bütün masraflarını biz yaptirtalim hekes ücretsiz versin yazık günah asgeri ücretle geçinen almasın anlamına geliyor bu ve hayvanın mutluluğu hiç söz konusu değil ve kimse bu yükün altından kalkamayacaksa o parası bu parası istemesin zengin insanlar hayır… Tamamını oku »