On2pharma Şikayet

Bu kısımda On2pharma Şikayet ve övgü mesajları yazmanız mümkündür. Daha önce firmayla ilgili yaşadığınız olumlu veya olumsuz bir deneyim varsa On2pharma Şikayetleri ve yorumlarını aşağıdaki yorum kısmına yazabilirsiniz. Aynı şekilde firma hakkında övgü mesajları da yazmanız mümkündür.

On2pharma Firması İlgisiz…

On2pharma Antalya firmasından SC66466734 satış kodlu ürünü 11.01.2019 tarihinde sipariş verdim. 14 gün olmasına rağmen ürün hala elime ulaşm…

Rastgele On2pharma Şikayet ekşi bir değerlendirme.

Müşteri Hizmetleri Kalitesi (1 / 1)
Ürün / Hizmet Deneyimi (1 / 1)

1
ŞİKAYET KUTUSU

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
AHMET NADİR KALYONCUOĞLU Recent comment authors
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
AHMET NADİR KALYONCUOĞLU
Şikayetçi
AHMET NADİR KALYONCUOĞLU
Müşteri Hizmetleri Kalitesi :
     
Ürün / Hizmet Deneyimi :
     

firmadan supraydn multivitamin satın aldım. kargo geldi. seyahat nedeniyle paketi açmam gecikti. aklımada hiç gelmezdi dogrusu paketi açtım 8 paket supraydn yerine 8 paket driclor isimli bir ter ilacı çıktı.müsteri karıştı diye düsündüm. kargo notundaki telefonu aradım. cevap yok. birkaçgun sonra sabit telefon buldum cevap yok. binbir güçlükle gitti gidiyora ulaştım bir numara verdiler, telefon kullanılmıyor mesajı. bu arada gitti gidiyora ulaşmam da tesadüf ve binbir zorluklarla oldu. onlarda aradılar cevap yok , email gönderdiler. sizi ararlar dediler 4 ,5 gün geçt ses yok. sırf geciktik diye hiçbir telefon açılmıyor.ve benim elimde hiç ihtiyacım olmayan bir kozmetik var. on2 pharma… Tamamını oku »

Arkadaşlarınıza Firmayı Tavsiye Eder Misiniz?
Hayır