Husran.Com Künye

[info animation_delay=”2″ animate=”bounceIn” ]Firmalarla ilgili yaşadığınız tecrübeleri burada paylaşarak, firmaların gelişim aşamaları için bir hediye vermiş sayılacaksınız. [/info]

sikayetler

10 yıldan daha uzun süredir geliştirmeye devam ettiğimiz İnternet uygulama çalışmalarının firmalar veya kurumlar hakkında öğrettiği bir şey var ki o da işini güzel yapan firmanın daha az eleştiri aldığı ve daha çok övgü duyduğudur. Bu bağlamda bizlerde firmaların daha üst gelişim aşamasına gelmesine yardımcı olacak müşterilerinin tecrübelerini paylaştığı aynı zamanda bu tecrübelerin tartışıldığı platform kurduk.

[notice animation_delay=”0″ animate=”shake” ]Husran.com ‘un çalışma mantığını öğrenin >>[/notice]

Türk Firmaları İçin Şikayet (Öneri) Mantığı

Dünya üzerinde Türk mallarının daha kaliteli bir izlenim bırakabilmesinin en iyi yolu kaliteli ürün ortaya koyabilmektir. Bu hususta üretilen ürünlerde oluşan durumlarla alakalı geri bildirimleri de takip etmek birinci dereceden önem teşkil eder. Bu sebepten her türlü önerilerinizi yazarken bu durumu da göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz.

Husran.com Kurucusu Tahir Dinç

Turizm yazarlığı sektöründe uzun süre bulunan Tahir Dinç, turizm firmalarının kişilere yaşattığı üzücü durumları da bizzat görmüştür. Bir çok firma batışa yakın mağdur seviyesini ise arttırdığını yaşamıştır. Bu sebepten yaşanılan bu mağduriyetlerle ilgili önemli bir ara merci eksikliğini hisseder. Husran.com ise bu mantıkla uzun sürenin projesidir.

Aklınızdaki her türlü konular için 0539 862 63 05 numaralı hattı arayabilirsiniz.