High FX Şikayet

Burada High FX Şikayet yazmanız mümkündür. Daha önce firmayla ilgili yaşadığınız olumsuz bir deneyim varsa High FX Şikayetleri ve yorumları mesajlarınızı aşağıdaki kısma yazınız. Aynı şekilde firma hakkında övgü mesajları da yazmanız mümkündür. 

High FX Hesabı Sıfırlıyor!

İlk başta 2000 TL ile ilgili insanı içeri alıp, az maz para kazandırıp işte bu 10 misli olsaydı 10 misli kazanırdınız diye hep üzerinizde bir baskı yaratılıyor ve bir anlık bir boşta bulunmanızla size daha fazla yatırıp yaptırıp paranız başlıyor erimeye ve tekrar tekrar…

Rastgele High FX Şikayet ekşi bir değerlendirme.

Müşteri Hizmetleri Kalitesi (1 / 1)
Ürün / Hizmet Deneyimi (1 / 1)

2
ŞİKAYET KUTUSU

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
YUSUF Recent comment authors
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
YUSUF
Şikayetçi
YUSUF
Müşteri Hizmetleri Kalitesi :
     
Ürün / Hizmet Deneyimi :
     

Ben bu sisteme sosyal medyadaki bir reklamdan esinlenip form doldurdum ve beni arayıp kaydımı yaptılar ilk başlarda 300$’la yatırıma başladım sözde yatırım uzmanı eğitim verecekti hiçbir eğitim almadım yatırım uzmanı sürekli fonlama (para yatırma) mı istiyordu büyük yatırım yapabilmem ve yüksek kazanç elde edebilmem için en az 1000$ yatırmam gerektiğini söylüyordu bende yaptım daha sonra yine 1000$ yatırırsam 250$ Bonus alacağımı söyledi dediğini yaptım ancak yaklaşık 3000$ zararla kapandı verdikleri 250$ bonusu da geri aldılar. İlk başlarda ufak ufak kazandırıyorlar sizin güveninizi kazandıktan sonra sürekli para yatırıp daha fazla kazanabileceğinizi söyleyip hesabınızda ne varsa çekip sonrada bütün sermayenizi alıp götürüyorlar.… Tamamını oku »

Arkadaşlarınıza Firmayı Tavsiye Eder Misiniz?
Hayır