Güvenal Çanta Şikayet

Burada Güvenal Çanta Şikayet yazmanız mümkündür. Daha önce firmayla ilgili yaşadığınız olumsuz bir deneyim varsa Güvenal Çanta Şikayetleri ve yorumları mesajlarınızı aşağıdaki kısma yazınız. Aynı şekilde firma hakkında övgü mesajları da yazmanız mümkündür. 

Güvenal Çanta’dan 300 Lira Para Verip Ayakkabı Aldım 3 Kere …

Dsn markalı ayakkabıyı mağazadan 300 lira para verip aldım 3 kere giymede ayakkabının topuğu çıktı. Ana sınıfı öğretmeniyim ve okul içerisinde farklı ayakkabı giyiyorum. İşe giderken yarım saatlik yolda çıkan a…

Rastgele Güvenal Çanta Şikayet ekşi bir değerlendirme.

Müşteri Hizmetleri Kalitesi (1 / 1)
Ürün / Hizmet Deneyimi (1 / 1)

1
ŞİKAYET KUTUSU

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Süleyman Pekin Recent comment authors
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Süleyman Pekin
Şikayetçi
Süleyman Pekin
Müşteri Hizmetleri Kalitesi :
     
Ürün / Hizmet Deneyimi :
     

Tavsiye üzerine gittim. Hesapta indirimden orta boy valize 200 lira verdim, A-101’de aynısını 65’e satıyorlar. Bir de Garanti kağıdı aldık, çok havalı malzeme ya..
Üniversitede okuyan kızım 2 kere Bursa’ya gitti, geldiğinde 1 tekeri kopmuştu. Garantisiyle mağazaya gittik; önce ondan ona pasladılar, sonra bir bayan “Otobüste tutanak tuttunuz mu” diye sordu. Çantayı ve garanti kağıdını hediyeten bırakıp çıktım. Otobüsün bagajında ne olduğunu gizli kamerayla çekebilseydim tutanak da tuttururdum; pek komick! Valizin malzemesi zaten kağıt gibi, 200 lira verince bir mok zannediyorsun. Temel demiş ki: Bu bağa ders olsun! 

Arkadaşlarınıza Firmayı Tavsiye Eder Misiniz?
Hayır