CSS AnkaraClean Şikayet

Bu kısımda CSS AnkaraClean Şikayet ve övgü mesajları yazmanız mümkündür. Daha önce firmayla ilgili yaşadığınız olumlu veya olumsuz bir deneyim varsa CSS AnkaraClean Şikayetleri ve yorumlarını aşağıdaki yorum kısmına yazabilirsiniz. Aynı şekilde firma hakkında övgü mesajları da yazmanız mümkündür.

Rastgele CSS AnkaraClean Şikayet ekşi bir değerlendirme.

Müşteri Hizmetleri Kalitesi (5 / 2)
Ürün / Hizmet Deneyimi (5 / 2)

2
ŞİKAYET KUTUSU

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Aysu şanlıerMustafa Recent comment authors
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Aysu şanlıer
Şikayetçi
Aysu şanlıer
Müşteri Hizmetleri Kalitesi :
     
Ürün / Hizmet Deneyimi :
     

Firmaya ankaratemizliksirketleri.vip sep sitesi adresinden ulaştım. Hakkında yapılan google yorumları oldukça iyiydi. Villâmızın taşınma öncesi temizliğini kaliteli bir şekilde tamamladılar.

Arkadaşlarınıza Firmayı Tavsiye Eder Misiniz?
Evet
Mustafa
Şikayetçi
Mustafa
Müşteri Hizmetleri Kalitesi :
     
Ürün / Hizmet Deneyimi :
     

Temizlik konusunda çalışacağım bir firma ararken internetten Ankara temizlik şirketleri diyerek arattırma yaptım ve karşıma çıkan firmalara tek tek bakarken ankaratemizliksirketleri.vip adresini buldum inceledim içindeki bilgiler ve referansları İle çalışabileceğim bir firma gibi duruyordu. Çalışmaya başladık ve ofis Temizliği konusunda gerçekten istediğim herşeyi aldım. Aynı zamanda isdernegi.org sitesininde sahibi oldukları içinde personel bulmamızdada hiçbir ücret istemeden çok yardımcı oldular. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Arkadaşlarınıza Firmayı Tavsiye Eder Misiniz?
Evet