Btmmoda.com Şikayet ~ Husran.com

Btmmoda.com Şikayet

Burada Btmmoda.com Şikayet yapmanız mümkündür. Daha önce firmayla ilgili yaşadığınız olumsuz bir deneyim varsa Btmmoda.com Şikayetleri ve yorumları mesajlarınızı aşağıdaki kısma yazınız. Aynı şekilde firma hakkında övgü mesajları da yazmanız mümkündür.

Btmmoda.com Kargo Bedelini Fazla Kesiyorlar!

Sitelerinden ürün aldım istediğim gibi çıkmadı iade ettim benden hem ürünü alırken kargo bedeli düştü hem onlara iade için gönderdiğim kargo bedelini düştüler? O kadar siteden ürün alıyorum sadece 1 defa kargo …

Rastgele Btmmoda.com Şikayet ekşi bir değerlendirme.

Müşteri Hizmetleri Kalitesi (1 / 1)
Ürün / Hizmet Deneyimi (1 / 1)

1
ŞİKAYET KUTUSU

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Yaprak Recent comment authors
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Yaprak
Şikayetçi
Yaprak
Müşteri Hizmetleri Kalitesi :
     
Ürün / Hizmet Deneyimi :
     

15.01.2018 de vermiş olduğum siparişi internet sayfanızda kargoya hazır olarak gösteriyorsunuz arıyorum temsilcinizi 17.01.2018 de kargoyu teslimat için vermesini izah ediyorum kargoyu kendi evde bulunma günüme göre ayarladığımı belirttim ve çıkış yapılmasını rica ettim fakat ukala bir şekilde kargonun çıkmayacağını 7 iş günü içinde ancak çıkacağını belirtti. Buna rağmen pekala diyip yine kendi işimi ertelettim olurda kargo ya verilir diye. 18.01.2018 de kendi müşteri temsilciniz beni arayıp bir ürünün bedeni kalmadığını farklı bir bedeni isteyip istemedigimi sordu siparişi iptal ettim madem beden yok ve ya başka bir durum musteri temsilcileriniz yalan konuşmasın.18.01.2018 de arayan temsilcinize peki neden dün arkadasiniz bana… Tamamını oku »

Arkadaşlarınıza Firmayı Tavsiye Eder Misiniz?
Hayır